Jump to content

Plaża, morze i samolot

Dodi Levante
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkim, zwracam się z prośbą o interpretację snu:

najpierw widziałam się pielęgniarką w szpitalu w zamku (motyw pielęgniarski często się u mnie powtarza, gdyż na początku swej zawodowej drogi pracowałam jako pielęgniarka) - jednakże schodząc po schodach spotkałam człowieka, który wyjął próbówkę z krwią i tą krew mi zaaplikował - jakby zasilał mnie, gdyż nie miałam już sił (odczuwałam zmęczenie):) Potem nagle znalazłam się w samolocie: wznosiłam się ku górze nad rajską plażą, była tak piękna, że aż trudno opisać. Plaża miała złoty piasek, miejscami był to piasek bardzo jasny - plaża była szeroka, ale nierówna (patrząc z samolotu po dwóch stronach zupełnie inna); morze / ocean (?) czysty, niebieski - turkusowy... przecudny... Tylko że pamiętam jak unosiłam w samolocie konkretnie nad "linią" łączącą plażę z morzem... mówiłam do kogoś, że co ja tu robię, nie stać mnie na takie plaże... a potem sama sobie odpowiadałam, że jak zapracuję, to będzie mnie stać :milczek::ysz::zawstydzony:

W każdym bądź razie lot samolotem był w górę i w górę... :jablko:

Guest winteer

Może faktycznie jesteś przemęczona i stąd sen, że jesteż dla siebie pielęgniarką?

A ta plaża... - zupełnie jakby Ci się wakacje w egzotykach marzyły.

W moich snach samolot lecący w górę - wiele mówi o moich ambicjach jakie mogę osiągnąć dzieki pracy i wytwałości