Jump to content

mężczyzna z pazurami i potworny strach

edith123

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich... Mam do Was prośbę, jeśli potraficie i znacie się na interpretacji snów to bardzo Was proszę, abyście wyjaśnili mi co to wszystko może znaczyć. Wrył mi się w pamięć i nie potrafię o nim zapomnieć, a zresztą wywołał wiele emocji.

Wracałam do domu, konkretną ulicą, którą dobrze znam w rzeczywistości, konkretnie nie było powiedziane skąd, ale mogę się domyślać, że od przyjaciółki. Niosłam w jednej ręce reklamówkę z wodą (normalną najzwyczajniejszą wodą), była ona przeznaczona dla rybki. Na skrzyżowaniu skręciłam w prawo, w kierunku mojego miejsca zamieszkania. Nagle usłyszałam pisk/krzyk, przeraziłam się bardzo. Od razu skręciłam w wąską uliczkę (była tak wąska, że nie zmieściłby się w nią żaden samochód) i schowałam się za górą śniegu. Było ciemno, świeciły się latarnie. Za chwile tą ulicą z której zeszłam, przebiegły dzieci. Krzyczały. Bałam się bardzo. Następnie tamtą ulicą szły dwie osoby - dwaj mężczyźni. Jeden z nich ubrany był w ciemne ubrania, ręce miał wyciągnięte, a na ich zakończeniach widniały jakieś szpony, czy pazury. Jego twarzy nie widziałam. Drugi ubrany był na biało, w dresy. Wtedy jak ich zobaczyłam wylała mi się woda z tej reklamówki, a ja pobiegłam do najbliższego domku. Wiedziałam, że tam mieszka starsza pani, znam ją z widzenia (jednak ta pani teraz chyba nie żyje, nie jestem tego jednak faktu pewna, ale dość długo nie widziałam jej przed domem, albo nawet w sklepie). Zaczęłam pukać w drzwi i prosić o ich otworzenie. Wiedziałam, że nie śpi, ponieważ przez okno było widać, że telewizor był włączony. Tamci mężczyźni szli w moim kierunku, a ja próbowałam przekonać tę kobietę, że grozi mi niebezpieczeństwo i żeby mnie wpuściła. Powołałam się na babcię, ponieważ jest ona dość znana na moim osiedlu i wtedy ta kobieta mi otworzyła. Była to staruszka o siwych włosach. Podbiegłam do okna, ponieważ chciałam zobaczyć co Ci mężczyźni będą robić. W oknie wisiała biała firanka, telewizor był włączony. Widać było, że oni chodzą po ogródku, i podchodzą do okna. Ja w strachu i z bijącym sercem przykucnęłam i położyłam się na ziemi poniżej tego okna, żeby mnie nie było widać. Pamiętam, że ten mężczyzna z pazurami miał przerażającą twarz. Staruszka wtedy stała w drzwiach.

I w tym momencie mój sen się skończył. Obudziłam się w środku nocy z bijącym sercem i byłam przestraszona. Pamiętam, że wtedy postanowiłam nie iść już więcej w nocy tamtędy.

Pomożecie?