Jump to content

straszny sen ;(


byzapomniec

Recommended Posts

Witam, chciałbym się jeszcze zapytać o znaczenie snu który miałam może rok temu, pomimo tego, że był krótki.. zapamiętam go do końca życia, wywarło na mnie takie wrażenie, że pamiętam każdy szczegół, a rano po przebudzeniu się płakałam jak opętana i nie wiedziałam co się ze mną dzieje :)

 

Sen który miałam przed tym o którym mowa.. śniło mi się po prostu,że ktoś kazał mi pozabijać wszystkich ludzi w mojej rodzinie, a przede wszystkim moją mamę..płakałam niesamowicie bo tego nie chciałam zrobić.. no i następnie 'włączył' mi się kolejny sen :)

Wystraszona siedziałam w jakieś obskurnej szarej piwnicy (były okna) w której było wody po kostki.. siedziało tam kilka osób.. i sporo snu przeleciało mi właśnie jak siedzę i przyglądam się im, ale na koniec każda z osób było ich około 20.. brało żyletkę przecinali sobie wzdłuż nóg i rąk.. także krew leciała niemiłosiernie, całowali krzyż który tam był..i kładki się w tej wodzie.. jako ostatnia przyszła też pora i na mnie, wzięłam tą żyletkę zrobiłam sobie kreski wzdłuż nóg i rąk, krew zaczęła lecieć..pocałowałam krzyż i położyłam się w tej samej wodzie co Ci ludzie..

na raz momentalnie obraz widziałam z góry wszyscy płakali i modlili się, niektórzy trzymali różańce ..co było też dziwne wtedy zaczęła lecieć jakaś bardzo smutna melodia w tym śnie i znowu patrzyłam na tych ludzi i na siebie jak leżą w tej wodzie zakrwawieni i się modlą.. później sen się skończył. ale tak jak już pisałam ten sen był tak emocjonalny, cały sen przepłakałam do tego obudziłam się z okropnym płaczem i nie mogłam się uspokoić :)

 

nie wiem kompletnie co może oznaczać taki sen, ale instynktownie później poszłam do spowiedzi, nawet nie wiem dlaczego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...