Skocz do zawartości

straszny sen ;(


byzapomniec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się jeszcze zapytać o znaczenie snu który miałam może rok temu, pomimo tego, że był krótki.. zapamiętam go do końca życia, wywarło na mnie takie wrażenie, że pamiętam każdy szczegół, a rano po przebudzeniu się płakałam jak opętana i nie wiedziałam co się ze mną dzieje :)

 

Sen który miałam przed tym o którym mowa.. śniło mi się po prostu,że ktoś kazał mi pozabijać wszystkich ludzi w mojej rodzinie, a przede wszystkim moją mamę..płakałam niesamowicie bo tego nie chciałam zrobić.. no i następnie 'włączył' mi się kolejny sen :)

Wystraszona siedziałam w jakieś obskurnej szarej piwnicy (były okna) w której było wody po kostki.. siedziało tam kilka osób.. i sporo snu przeleciało mi właśnie jak siedzę i przyglądam się im, ale na koniec każda z osób było ich około 20.. brało żyletkę przecinali sobie wzdłuż nóg i rąk.. także krew leciała niemiłosiernie, całowali krzyż który tam był..i kładki się w tej wodzie.. jako ostatnia przyszła też pora i na mnie, wzięłam tą żyletkę zrobiłam sobie kreski wzdłuż nóg i rąk, krew zaczęła lecieć..pocałowałam krzyż i położyłam się w tej samej wodzie co Ci ludzie..

na raz momentalnie obraz widziałam z góry wszyscy płakali i modlili się, niektórzy trzymali różańce ..co było też dziwne wtedy zaczęła lecieć jakaś bardzo smutna melodia w tym śnie i znowu patrzyłam na tych ludzi i na siebie jak leżą w tej wodzie zakrwawieni i się modlą.. później sen się skończył. ale tak jak już pisałam ten sen był tak emocjonalny, cały sen przepłakałam do tego obudziłam się z okropnym płaczem i nie mogłam się uspokoić :)

 

nie wiem kompletnie co może oznaczać taki sen, ale instynktownie później poszłam do spowiedzi, nawet nie wiem dlaczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...