Skocz do zawartości

laskowa007

Rekomendowane odpowiedzi

hej:) bede wdzięczna za pomoc...

dziś snił mi się dworzec.. a własciwie najpierw jechałam w jakimś pociagu z przyjaciółką.. poźniej ona musiała jecha dalej a ja wysiadłam i musiałam przesiąś si.ę na inny pociąg.. jak się przesiadałam to ten dworzec był dziwny.. tzn. było pełno piasku jak na plazy przewróciłam sie i czołgałam się do tego pociągu i nie zdążyłam na niego.. Spotkałam na dworcu trenera, który odwiózł mnie do domu .

eee.... normalnie od niedawna miewam dziwne sny;/

 

z góry dziekuje za interpretacje:mysli:

progress.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laskowa, sądzę, że przed Tobą ciężki okres. Wygląda na to, jakby dni uciekały Ci ciurkiem a Ty nie mogłabyś z tym nic zrobić. Starasz się jak możesz, żeby zatrzymać chociaż na chwilę zegar, ale to niemożliwe.

Oprócz tego uciekający pociąg traktuje o zmarnowanych szansach, których nigdy nie odzyskasz. Warto czasami zastanowić się nad jakąś decyzją kilka razy.

Pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laskowa, sądzę, że przed Tobą ciężki okres. Wygląda na to, jakby dni uciekały Ci ciurkiem a Ty nie mogłabyś z tym nic zrobić. Starasz się jak możesz, żeby zatrzymać chociaż na chwilę zegar, ale to niemożliwe.

Oprócz tego uciekający pociąg traktuje o zmarnowanych szansach, których nigdy nie odzyskasz. Warto czasami zastanowić się nad jakąś decyzją kilka razy.

Pozdrawiam ciepło

 

Myślisz , ze to wszystko może mie coś wspólnego z Tym wczorajszym wężęm?;/... nie rozumiem z tego już nic... cholera czyli moge miec problem... ajj... ja juz nie chce snic:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sądzę, że może to mieć z tym związek. Jeśli sen śnisz drugi raz tyle, że z inną symboliką to bardzo możliwe, że tym bardziej może okazać się to prawdą.

Rozglądaj się, kochana, uważnie wkoło siebie.

Trzymaj się, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mialam jechac gdzies z mlodszym bratem...dworzec,brzydka pogoda dookola szaro...nie moglam znalezc naszego peronu...zaczelam szukac lecz ciagle sie gubilam,szlam torami w koncu rozstalam sie z bratem ,on usiadl na jakiejs lawce w tunelu.Ja zrezygnowana opuscilam dworzec...czesto miewam sny w ktorych pojawia sie dworzec ,pociag i moj brat sni mi sie tez czesto...czy to cos dziwnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam, mnie czesto sni sie, ze gubie na dworcu, w pociagu lub w tramwaju osobe na ktorej mi zalezy. jedziemy gdzies, a ona po prostu umyka mi gdzies w tlumie, albo spotyka znajomych i pozostawia mnie sama.

 

ostatnio snilo mi sie, ze wsiadlam do pociagu tylko na chwile i mialam wysiasc zanim ruszy, a ten ruszyl, probowalam wysiasc na nastepnej stacji ale zapomnialam wziac szczurka, wsiadlam i znow przejechalam jedna stacje, wzielam prysznic w pociagu i wusialam szybko wysiadac zbierajac z podlogi rzeczy. chce podkreslic ze gdy sni mi sie pociag to jest w nim duzo przestrzeni, zwykle duze pomieszczenia, pokoje.

 

ostatnio znowu snilo mi sie, ze jechalam z była klasa pociagiem ktory byl wlasciwie jak wielki budynek w srodku. bylo mnostwo pomieszczen rozrywkowych i takich, ktore ciezko mi opisac.

 

czesto sni mi sie tez, ze jade pociagiem lub tramwajem ktory sie wykoleja i jedziemy zwyczajanie po jakichs polach czy czyms podobnym zupelnie poza torami a potem spowrotem w nie wskakuje.

 

sni mi sie tez ze jade tramwajem w jakichs miejscach, w ktorych nie bylam nigdy. zwyczajnie wsiadam w swoim miescie, a potem juz jestem w dziwnej krainie, dziwnym miescie na drugim koncu polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

mugosia

Takie sny mogą świadczyć o podróży jako zmianachi poszukiwaniach, postępie życiowym, ale też odmiana lub ucieczka od problemów, jednak są to pojazdy szynowe, co sugeruje dążenie do celu określonymi torami postępowania.

Jednak uwidacznia się też chaotyczność w działaniu (zagubienie na dworcu, przegapienie przystanku), przez co możesz stracić jakąś okazję.

Wykolejenie przedstawia twoje obawy przed niepowodzeniami, zwłaszcza jesli nie będą zależały od Ciebie, oraz Twoje nadzieje, że wszystko szybko wróci do normy (powrót na tory) - w innym znaczeniu może oznaczać podjęcie próby niekonwencjonalnego postepowania, które niekoniecznie może się sprawdzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Dziś miałam bardzo dziwny sen a mianowicie,

Śniło mi się, że byłam na jakiś zaręczynach u nieznanej dziewczyny a co najdziwniejsze wszystko działo sie na Dworcu PKP I PKS potem nie wiem co się stało ale ta dziewczyna płakała i powtarzała cały czas COŚ JEST NIE TAK zaczęłam się rozglądać po dworcu i zobaczyłam mężczyznę który stal na przystanku okolu 3 h i wpatrywał się we mnie jak powiedziałam ZE TO ON uciekł (a nie widziałam twarzy) i ta dziewczyna znów powtórzyła COŚ JEST NIE TAK obejrzałam się znowu i zobaczyłam innego mężczyznę który zaczął mnie gonić po słowach ZNAM GO nie wiem jak ale znalazłam się w autobusie zadzwoniłam do chłopaka zęby po mnie wyszedł na przystanek ale gdy jechałam zobaczyłam jak się bije z tym 1 mężczyzna i każe mi jechać dalej pojechałam i nagle znalazłam się na przystanku z drugiej strony i ten 2 mężczyzna zaczął mnie atakować rzucił mnie bardzo wysoko i jak spodałam pamiętałam tylko słowa COŚ JEST NIE TAK i się obudziłam...

Co ten sen może znaczyć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Byłam na dworcu, kupowałam bilet na pociąg płaciłam monetami i przez chwilę wydało mi się że to obca waluta ale spojrzałam dokladniej i to były polskie monety. Kupowal także bilet Pan z mojej pracy z innego wydziału, który jest na stanowisku,bylismy w dobrch humorach. Nastepnie poszlismy na peron, mój znaljomy miał bagaż i wsiadł do swojego pociągu. Ja bagażu nie miałam i wsiadłam do swojego pociągu ale nie wiem dokąd jadę więc rozgladam sie przez okna , mijamy wiejskie tereny, mały tunel i wreszcie rozpoznaje miejscowości i stwierdzam ze jade do Warszawy.

Czytałam senniki i mniej wiecej wiem że to nowe tory zycia zawodowego ale ponieważ to dotyczy pracy gdzie duzo sie dzieje i czeka nas niewiadome proszę o interpretację. To jest sen sprzed miesiaca a znajomy który ze mna był na dworcu miał powazną kontrolę w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...