Jump to content

Porwany pociąg

trinity88
 Share

Recommended Posts

Witam, śnił mi się dzisiaj taki sen: wracałam jak codziennie pociągiem do domu, razem z koleżanką z pracy. W pewnej chwili podszedł do nas kontroler, nie miałam podpisanego biletu i chciał zebym zapłaciła karę, zaczeliśmy się kłócić. W tym czasie jakiś mężczyzna który nie miał biletu podszedł do niego z tyłu i rzucił się. Zaczęli się bić. Wtedy przyszli inni kontrolerzy i kazali nam siedziec cicho - a tamtego zabrali. Gdy mineliśmy stacje gdzie miała wysiadać koleżanka zaczęliśmy się niepokoić bo pociąg się nie zatrzymywał. Okazało się że nas porwano - Ci zdenerwoani kontrolerzy to zrobili :P Resztę co pamiętam to urywki: że była zima, jedziemy przez las (w lesie były wilki które próbowały się dostać do pociągu), w jakiś sposób widziałam jak wygląda nasz pociąg że 2 wagony są osobowe, reszta towarowe, że w 1 są sami mężczyźni, w 2 kobiety (mężczyźni próbowali się do nas wedrzeć - chcieli zrobić nam coś złego). Pamiętam również że przenosiłam sie do moich rodziców - którzy czekali aż wrócę - chociaż juz z nimi nie mieszkam. Rodzice bali sie o mnie, wiem ze widzieli mój pociąg z jakiejś górki. Zasmuciło mnie to i wtedy znalazłam telefon w swojej kieszeni. Zadzwonilam i powiedziałam ze porwano nas, nie mogłam długo rozmawiać bo ciagle ktoś wchodził i sprawdzał czy niczego nie kombinujemy. Kilka razy do nich dzwoniłam ale nie usłyszałam ich odpowiedzi, tylko ja mówiłam. Wkońcu przyszły do nas kobiety by sprawdzić co sie dzieje. Zaczęłam z nimi rozmawiać: co się dzieje, gdzie nas zabieraja. Wiem ze było im nas żal, jedna zaczęła wyjaśniać co jest grane ale wtedy się obudziłam.

Mam nadzieję że pomożecie mi rozszyfrować znaczenie tego snu :mysli:. W moim zyciu właśnie zachodzą duże zmiany.

Pozdrawiam Trinity :_papa2: