Skocz do zawartości

Krisu122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam miałbym prośbe o interpretacje snu.

Treść Snu:

Było po zmorku.Wsiałdem do autobusu by dojechać do Łodzi ,gdy już tam dojechałem wysiadłem z autobusu i zaczołem iścna drugi przystanek żeby zobaczyć rozkładówke autobusów do mojej miejscowości i na tym przystanku siedział jakiś facet z dziewczyną.

Facet do mnie zaczyna mówić że tutaj jest niebezpiecznie po zmroku i że nie powinienem chodzić po tym osiedlu po zmroku i wyjoł brzytwe i poderżnoł mi gardło.

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze gdy człowiek widzi jak umiera we śnie oznacza to dobrze a przystanek może oznaczać przystanek życiowy była tam dziewczyna być może ma to zwiazek z nową sympatią... lub przez obecną (jesli posiadasz) będziesz miał kłopoty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

A ja to inaczej widzę niż Sznapsikowa ;) Uważam, że ktoś wykorzystuje jakoś trudną Twoją sytuacje. Sen ten jest także wskazówką, że łatwiej uporasz się problemem polegając na sobie, na własnych siłach oczywiście nie ignoruj przy tym swoich uczuć i intuicji. Myślę, że Twój sen oznacza także tłumione emocje, które wywołują w Tobie lęki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no już się tak nie wywyższaj "TY" tyeż kiedyś zaczynałaś więc daj mi się nauczyć i to nie jest nuda jak nie mogę pomóc a chce to kopiuję to po co te senniki robią skoro oni niby nic nie znaczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie umiem się uczyć na czyichś błędach bo niektórzy nawet nie odpisują czy taka sytuacja ma u nich miejsce i czy może tak być poza tym dana osoba sama sobie wybiera czyja interpretacja była trafna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Krisu122

 

Ile ludzi tyle opinii a ja troszke inaczej widzę ten sen. Kirsu coś mi mówi, że czekają Cię pewne zmiany. Niektórych możesz nie dokończyć. Może będzisz poszukiwać rozwiązania i gdy wkońcu dojdziesz do celu nieprzyjemnie ktoś cię zaskoczy. Może uniemożliwić jakieś ważne dla Ciebie działanie. Wszystko zależy od Twojej ostrożności i sprytu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...