Skocz do zawartości

las i ciąża


shameeka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czy ktoś mógłby mi pomóc zinterpretować mój sen?

Już od kilku nocy śni mi się, że biegnę/idę przez ładny zielony las i szukam w nim drewnianego domu, w którym mam zamieszkać. Czerpię dużo radości z przebywania w lesie, jednak robię się coraz bardziej zniecierpliwiona i chciałabym jak najszybciej znaleźć dom, a tymczasem nigdzie go nie ma. W dodatku jestem w zaawansowanej ciąży, jednak ten fakt nie przeszkadza mi specjalnie w bieganiu i szukaniu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

las w snach to symbol podswiadości ty w swoimlesie czegos szukasz - domu czegos stałego, własnego. Ciaża to poprostu symbol zmian w zyciu, które są już w planach ale jeszcze realnie nie weszły w życie. Ciąża jest zaawansowana także zmiany nastąpią niedługo. Bieganie to symbol energii, witalności, zmiany sprawią ci radość i dadzą dużo dodatkowej energii.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Serdecznie dziękuję za interpretację poprzedniego snu.

Dzisiaj po raz kolejny przyśniła mi się ciąża. Tym razem przebywałam na spotkaniu z członkami bliższej i dalszej rodziny (znowu w drewnianym domu, chyba gdzieś obok lasu), kiedy zorientowałam się, że jestem w ciąży. Na początku myślałam, że to jest niemożliwe, ale później doszło do mnie, że ojcem dziecka jest znajomy (w rzeczywistości prawie w ogóle nie utrzymujemy ze sobą kontaktu, widziałam go ostatnio jakieś 3 lata temu). Co więcej, myślałam, że rodzina się wścieknie, kiedy usłyszą o ciąży, a tymczasem zupełnie się nią nie przejęli. Pamiętam też, że siedziałam na skrzyni z ubraniami, kiedy doszło do mnie, że jestem ciężarna.

Co to może znaczyć i czy ma jakiś związek ze snem sprzed 3 dni?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...