Jump to content

Bardzo proszę o interpretacje koszmaru.


Guest Korba
 Share

Recommended Posts

Guest Korba

Witam, a więc śnił mi się przerażający sen. Bawiło się w nim dwoje dzieci chłopczyk i dziewczynka, oboje byli w tym samym wieku. Chłopiec był strasznie niegrzeczny, śmiał się z dziewczynki wyzywał ją popychał czasem nawet uderzył. Dziewczynka natomiast płakała i wpadała w panikę za każdym razem kiedy chłopiec do niej podbiegał, czułam jej strach. Za którymś razem kiedy chłopiec do niej podbiegł ona już się nie bała uśmiechała się i była całkiem spokojna, podeszła do chłopca złapała go za rękę, chłopiec był zdziwiony i zdezorientowany. No i wtedy dziewczynka ta wyciągnęła zza pleców skalpel i ze śmiechem wydłubała chłopcowi oczy i odcięła mu język. Cały czas się śmiejąc.

Co to może znaczyć? Wiem, że zapewne nic dobrego, ale to pierwszy raz od bardzo dawna przyśnił mi się koszmar więc jestem ciekawa.

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że ty mogłaś wcielić się w postać małej dziewczynki, ktoś w życiu mógł ci zadać jakiś ból, czymś zranić, że poczułaś się bardzo dotknięta, ale nie byłąś w stanie sobie z tym poradzić, może się wydawać że jesteś osobą trzymającą wszystko w środku, kumulujesz złe emocje, i momentami jesteś bezsilna, masz dość tego, ten sen może oznaczać walkę z twoim ja, musisz nadać kres pewnej sytuacji która jest albo wydarzy się w twoim życiu. Tak mi się wydaje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...