Jump to content

Glisty wychodzące z nosa...

rossa79
 Share

Recommended Posts

Witam, to nie był mój sen ale mojej teściowej.

Może najpierw tak: moja teściowa bardzo lubiała się z moim nieżyjącym już tatą. Teraz jesteśmy w takiej sytuacji, że moja mama nie spełniła woli mojego taty, jest przeciwko mnie. Tak w dużum skrócie. Jest to świeża sytuacja i cały czas nią żyjemy. Mojej teściowej nie podoba sie postępowanie mojej mamy ale wogóle się nie wtrąca.

Śnił sie jej mój tato, w naszym nowym mieszkaniu, nie pamięta czy do niej mówił,wie tylko, że był a ona siedziała w fotelu i wychodziły jej glisty z nosa.

Tej samej nocy śnił mi się mój teść, który też nie żyje. Stał na balkonie i się do mnie uśmiechał, miał taką radość na twarzy. Ja czekałam aż da mi jakąś radę w związku z całą tą sytuacją, bo bardzo jest mi źle, czekałam, patrzyłam aż coś powie, ale on się tylko ciepło do mnie uśmiechał.

Proszę o interpretacje i pozdrawiam.

rossa79, myślę, że oba sny, Twój i teściowej odnoszą się do Waszej obecnej sytuacji.

Co do pierwszego snu:

są nieporozumienia, Twoja teściowa ma wrażenie, że ktoś z jej bliskiego otoczenia zrzucił maskę i ukazał swoje prawdziwe, złe oblicze.

Co do Twojego snu, to również występuje w nim symbol kłótni. Ty oczekujesz teraz wsparcia, ponieważ jest Ci ciężko. Teść nie mógł Ci pomóc, ale obdarzył Cię ciepłym uśmiechem, dlatego myślę, że należy być dobrej myśli.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Śniło mi się, że spałami nagle obudziłam się i strasznie mnie bolała prawa dłoń. Spojrzałam na nią i mniej więcej na wysokości kciuka w miejscu między palcem środkowym a serdecznym były 3 kropki, a w zasadzie 3 dziury. W tych dziurach okazało się, że miałam robaka, a w zasadzie jakąś małą czarną larwę.
      Potem znów śpię i budzę się, znów mnie boli prawa dłoń, patrzę na nią i to znowu przez te 3 dziury, tym razem na tych dziurach zrobił się jeszcze taki pęcherz, bo pojawiła się kolejna larwa - większa od tamtej, czerwono-różowa z czarno-żółtą głową w plamki. I poszłam to pokazać mamie i mama to chciała od razu wydłubywać czymś, ale ja powiedziałam, że nie, że nie wolno tak, że ja oglądałam kiedyś taki program, że jak się robi takie coś to trzeba odciąć dopływ tlenu tym robakom tzn. zakleić te dziury po prostu. Koniec końców poszłam do łazienki coś zrobić i wzięłam mały kawałek papieru, którym zahaczyłam o ten pęcherz i go rozwaliłam przy tym i wtedy już wydłubałam tą czerwoną larwę (urywając jej przy tym głowę niechcący od ciała) i wydłubałam jakoś tą czarną larwę też.
      Potem znowu śpię i budzę się i znów mnie prawa ręka boli. Znów mam 3 dziury, tym razem w innym miejscu, bo pod palcem środkowym, na linii serca. Tym razem nic z tym nie zrobiłam i poszłam się spotkać się w parku ze swoim chłopakiem i jakimiś znajomymi. I pokazałam to chłopakowi też.
      Potem znów śpię i budzę się i miałam już tylko jedną z tych trzech dziur i wychodziła z niej jakaś ropa, czy maź... Wyglądało to na konsystencję maści, kolor taki trochę mleczny, trochę przezroczysty. I ta dziura była trochę czarna. I nacisnęłam na to, na tą dziurę i zaczęłam wyciskać tą maź. W trakcie wyciskania taka jakaś czarna plamka w tej mazi się pojawiła. Wycisnęłam wszystko do końca chyba i tyle.

Później się przebudziłam, znów zasnęłam i miałam jakiś sen dotyczący moich kuzynek i kupowania jakiejś piłki dla dziecka. Wydaje mi się, że to jest raczej oddzielny sen, więc nie będę go już zamieszczać w tym wątku.

Proszę o interpretację tego snu, bo to już drugi sen, w zasadzie w noc z rzędu, w któreym coś jest nie tak z moją prawą ręką. We wcześniejszym śnie mój pies mnie ugryzł w prawą dłoń, a dziś to. Co to oznacza?
    • aga0109
      By aga0109
      Witam,
      snilo mi sie , ze wykladalam bulke z papierowej torebki i czesc bulki byla czarna i spadla na podloge, okazalo sie , ze sa to robaki. Bylo ich mnostwo(glizdy). W kazdym razie obudzilam sie przerazona. sprawdzilam znaczenie snu w senniku, ale nie pomogl mi w interpretacji .
    • zielonooka84
      By zielonooka84
      Miałam w tym tygodniu dwa sny

W piewrszym z nich, po przebudzeniu wstałam z łóżka i podeszłam do akwarium, zobaczyłam w nim mnóstwo czarnych, obślizgłych, wijących się robali, następnie podeszłam do lustra i co widzę? - od stóp do głów cała w tych samych czarnych robalach, miałam je dosłownie wszędzie - na twarzy, na całym cele. Szybko pobiegłam pod prysznic, by zmyc owe robactwo. Po wyjściu z łazienki rozejrzałam się po pokoju i na wszystkich ścianach, a także na suficie i podłodze wiły się robaki. Kto wie co taki sen może oznaczać?

Dzisiaj natomiast znowu miałam przedziwny sen:

Na środku kuchni stał wielki kwiat doniczkowy z rozłożystymi gałęziami - kwiatek przypominał drzewo, był naprawdę ogromny - gałęzie sięgały sufitu. Na tych gałęziach zauważyłam mnóstwo wielkich jajek - większych niż kurze, bardziej przypominały one jaja strusie. Zaczęłam się dokładniej przyglądać temu, co zanajduje się między tymi gałęziami i zauważyłam mnóstwo wielkich pająków. Zrozumiałam, że jaja należały do pająków i że zaraz wyklują się z nich kolejne. I jeszcze jeden dziwny motyw: zauważyłam, że ów pająki reagują na chodzące po kuchni koty (które faktycznie posiadam). Otworzyłam więc drzwi i wówczas koty uciekły z mieszkania, a w pogoni za nimi pająki (po suficie i ścianach, przez futrynę i korytarz). To był koniec mojego snu.

Jeśłi ktoś ma jakiś pomysł jak mozna zinterpretować powyższe sny, proszę o komentarze
    • Nisiolina
      By Nisiolina
      Tak w skrócie ; mam swoją firmę, jednak mam nad sobą kierownictwo, odkąd ja zostałam kierowniczką, wszyscy robią mi pod górkę, i samo tak jakoś się dzieje... Śniło mi się, że byłam na szkoleniu na wyższy stopień ajencji (nie ma czegoś takiego , przynajmniej u Nas w firmie). W każdym razie szef i kierownik, którzy normalnie mówią po polsku, w śnie mówili tylko po angielsku, i byłam wściekła na drugą kierowniczkę (byłą szefową), że mnie wplątała w to szkolenie, ponieważ w tym śnie nie potrafiłam mówić po angielsku, zadzwoniła Pani, która ogarniała polski i powiedziała, że mam już przyjść na to szkolenie, wybiegłam ze sklepu, sprawdzając na szybko słowa po angielsku, i pod klatką schodową mojej pracownicy zaczęły mnie gryźć do krwi dwa duże psy, i się obudziłam.. Dziś znowu śniło mi się, że byłam w warsztacie samochodowym i leżałam na ziemi, chodziły mi po włosach robaki.. /

Ponadto w ciągu tego tygodnia dwa razy śniło mi się, że mój narzeczony zostawia mnie samą, raz gdzieś na wieży, wiedząc, że boję się wysokości i skasował mi wszystkie dane w telefonie do siebie, a drugi raz dla młodszej (choć mam dopiero 20lat), i strasznie cierpiałam w tych snach, nie potrafiłam się pozbierać.

Tak składając to w całość, co to może oznaczać? słyszałam o psach i robakach, że ktoś "gryzie", że ma się wrogów..
      wszystko ostatnio idzie mi "pod górkę" , kierownikiem jestem od dwóch tygodni i strasznie zależy mi na pracy, a wciąż jest niepewna.
      czy te sny związane są z pracą? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo wariuję już od tych snów..
    • Kuroi Neko
      By Kuroi Neko
      Miałam bardzo realny sen, z którego ciężko mi było się wybudzić. Był okropny, fu

Wszystko wyglądało dokładnie tak jak było naprawdę. Leżałam w łóżku i nagle zaczęło mnie coś boleć przy miednicy. Spojrzałam na brzuch, okazało się, że miałam 2 dziury obok bioder, a w nich....robaki ;/// Jakieś białawe, coś jak larwy, nie wiem dokładnie. Było ich pełno, to co było widać przy otwarciu rany to było nic :/ Czułam, że jest ich dużo jeszcze w środku. Zmieniłam pozycję i zaczęłam jakoś potrząsać sobą, żeby te robaki wypadły :/ Bolało mnie to bardzo, czułam to wszystko jak one tam w środku poruszały się :/ Dużo ich wypadło jak tak próbowałam je z siebie powytrząsać, ale cały czas wiele było w ranach ://

To był straszny sen, bardzo dokładnie czułam ten ból w tych ranach i te robaki :/ Bardzo proszę o interpretację.
  • Create New...