Jump to content

Dziury w brzuchu, a w nich robaki :/

Kuroi Neko
 Share

Recommended Posts

Miałam bardzo realny sen, z którego ciężko mi było się wybudzić. Był okropny, fu :(

Wszystko wyglądało dokładnie tak jak było naprawdę. Leżałam w łóżku i nagle zaczęło mnie coś boleć przy miednicy. Spojrzałam na brzuch, okazało się, że miałam 2 dziury obok bioder, a w nich....robaki ;/// Jakieś białawe, coś jak larwy, nie wiem dokładnie. Było ich pełno, to co było widać przy otwarciu rany to było nic :/ Czułam, że jest ich dużo jeszcze w środku. Zmieniłam pozycję i zaczęłam jakoś potrząsać sobą, żeby te robaki wypadły :/ Bolało mnie to bardzo, czułam to wszystko jak one tam w środku poruszały się :/ Dużo ich wypadło jak tak próbowałam je z siebie powytrząsać, ale cały czas wiele było w ranach ://

To był straszny sen, bardzo dokładnie czułam ten ból w tych ranach i te robaki :/ Bardzo proszę o interpretację.

Witam.Ciekawy sen.Sny o robakach czesto sygnalizuja problemy z nerwami,roznego rodzaju napiecia wewnetrzne i niepokoje.Masz dwa skupiska robakow,a raczej larw w swoim brzuchu.Moze to sygnalizowac zla diete,albo poczatki problemow zdrowotnych,ktore sa jeszcze w fazie rozwoju.Nie zaszkodzi sie przebadac.Patrzac od strony symboliki,odnosze wrazenie,ze cos Cie trapi,gryzie lub zzera od srodkaJakis problem np.Kazda proba pozbycia sie owego balastu sprawia Ci cierpienie i nie mam tu na mysli bolu fizycznego,lecz cierpienie wewnetrzne.Moze czyjs wplyw Ci szkodzi?Terazniejszy,przeszly?Czesto mowi sie WIERCIC KOMUS DZIURE W BRZUCHU,czyli wymusaac cos na kims.Niestety nie napisalas nic o swoim zyciu,wiec nie wiem,czego moze ten sen dotyczyc.Pozdrawiam

Ha! Przeczytałam Twoją interpretację i od razu nasuwa mi się pewna osoba na myśl... :/ Akurat kiedy ten sen mi się przyśnił miałam bardzo burzliwą noc z chłopakiem - duża kłótnia, poszarpaliśmy się nawet, a ja myślałam czy nie zakończyć tego związku (ale tego w końcu nie zrobiłam). Sądzę, ze to właśnie o niego chodzi w tym śnie.

Ehh, przydałby mi się jakiś sen, sygnał, cokolwiek, co podpowiedziałoby mi co mam zrobić z tym związkiem :(

• 3 months later...

Dopisze się tutaj, bo sen miałam też o robakach i dziurze... tylko w głowie. Ja często miewam takie robaczywe sny..... nie wiem dlaczego. 17.11 śniły mi się białe robale w jedzeniu, zjadłam je... ble. Dziś w nocy śniły mi się tez białe robale (takie same jak przedtem). Z tym, ze wychodziły w dziury w głowie mojego brata, aż skwierczało tyle ich było. A mniejsze białe i żółte wychodziły i wchodziły w pory skóry na całym jego ciele. A on tylko siedział i nic sobie z tego nie robił.