Jump to content

rawwrrrr
 Share

Recommended Posts

Witam , bardzo proszę o interpretacje snu, jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ sen ten mnie zaintrygował.

 

Akcja działa się w otwartej przestrzeni, nie widziałam nic , oprócz ściany, która stała przede mną nagle podeszła do mnie dziewczyna, z którą udałam się do szkoły. Wtedy akcję snu zaczęłam widzieć okiem obserwatora, nie brałam w niej udziału . Przed ścianą ukazała się moja przyjaciółka Ania z jej chłopakiem. Zwracał się on do niej " to jest ściana Twoich kłamstw wypowiedzianych przeciwko mnie ,patrz " i wtedy przeniknął on przez wcześniej wspomnianą ścianę. stanął po drugiej stronie mówiąc "ta ściana nas dzieli i dopóki Ty nie przestaniesz kłamać nie będziemy szczęśliwi" wrócił z powrotem przez ścianę do mojej przyjaciółki. powiedział "trzeba stworzyć energie aby móc być razem " wtedy pojawiła się kobieta, dziwnie wyglądająca, stara i brzydka, specyficzna trudna do opisania. Chłopak przyjaciółki porównywał i nazywał kobietę właśnie energią. Stanęła ona pomiędzy nimi i wtedy on znów odezwał się słowami "próbuję Cie chronić " chciał odepchnąć kobietę-energię ręką jednak jego dłoń przenikała przez nią. Kiedy kobieta delikatnie dotknęła mojej przyjaciółki ja śpiąc poczułam ból. później akcja przeniosła się do zamkniętego pomieszczenia kobieta zwana energią próbowała się tam dostać w środku znajdowali się Ania i jej chłopak.Próba jej wejścia do środka nie udała jej się.chłopak zwrócił się do mojej przyjaciółki słowami "dopóki będziemy razem ta energia Cię nie pochłonie , jeśli jednak odejdziesz energia Cie zabierze" .

 

Sen był bardzo realistyczny , zapamiętałam go dość dobrze. Dodam, że to nie pierwszy sen z udziałem ich dwoje. Zastanawiam się czy nie ma on jakiegoś głębszego znaczenia. Nie był to zwykły sen , miał w sobie coś nadziemnego , dziwnego... jak każdy sen związany z nimi. Wydaje mi się ze istotną rzeczą w interpretacji snu , będzie też opis fragmentu jednego z poprzednich.

 

Sen też miał miejsce w zamkniętym pomieszczeniu , na środku podłogi znajdował się ogromny pentagram, a dookoła na ścianach miliony malutkich. Przyjaciółka stała na środku pomieszczenia na pentagramie , a on przeszedł przez nią (przeniknął) na drugą strone. Mówiąc, że dusza Ani należy do niego.

 

Bardzo serdecznie proszę o jak najdokładniejszą i jak najszybszą interpretacje snu. Z góry dziękuję.

Edited by rawwrrrr
Link to comment
Share on other sites

Czy nie masz przypadkiem świadomych odczuć albo spostrzeżeń, że chłopak Twojej przyjaciółki próbuje nią w jakimś sensie zawładnąć? bo sny ewidentnie na to wskazują.

Kobietę energię stworzył on. Gdy ta dotknęła Twojej przyjaciółki, poczułas ból - tak jakbyś czuła, że on ma na nią zły wpływ. Dalej manipulacja i szantaż, że jeśli ona od niego odejdzie, to on ją zniszczy.

 

Jaki masz stosunek do niego i ich związku na poziomie świadomym?

Link to comment
Share on other sites

Generalnie jest bardzo w porządku jedyną jego negatywną cechą jest egoizm do którego się przyznaje. Często opowiada o tym , że nie lubi się z nikim dzielić Ania. Kolejną rzeczą jest częsta nieuzasadniona ignorancja skierowana w jej kierunku, ale do tego można przywyknąć , bo koleś ma dziwny styl bycia i ma swój świat. Z tego też powodu jego podejście do związku może się znacznie różnić od związków opierających się na zasadach przyjętych jako schemat. Pomijając ten fakt nie widzę sensu w niszczeniu osoby , którą się poniekąd kocha... często jednak stwarza,powody do wątpliwości co do szczerości jego miłości ...

Link to comment
Share on other sites

Bo to nie jest miłość. Jest wobec niej zaborczy, a zaborczość miłość wyklucza, jest to chore. W Twoim śnie wiele wskazuje na jego toksyczność w tym związku. Świadomie, to on jej pewnie niszczyć nie chce. Ale Ty to wyczuwasz podświadomie, że zamknąłby ją najchętniej w złotej klatce i miał tylko dla siebie, ale jesli nie, to nikt jej nie będzie miał. Piszesz o zaborczosci - to właaśnie jest zawarte w Twoich snach, jako główne przesłanie, a co ja ujęłam jako chęć/próby zawładnięcia.

Link to comment
Share on other sites

Z tym, że toksyczność objawia się cierpieniem z jednej ze stron, a ona akceptuje każdy jeden aspekt tego związku i rozmawiając z nią na ten temat stwierdza, że jest szczęśliwa. Zastanawiałam się czy nie doszukiwać by się w tym śnie jakiegoś bardziej tajemniczego przesłania w związku z tymi dwoma osobami ?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli cierpi i jest szczęśliwa w takim związku, odnajduje się w nim, to może oznaczać, że jest to dla niej naturalne środowisko, z jakim już miała do czynienia (zapewne rodzina w jakiej się wychowywała, albo sposób, w jaki została wychowana).

Jeśli chodzi o bardziej tajemniczą stronę przesłania... Myślałam czy się w ogóle na ten temat wypowiadać. Napisałaś o rozwoju duchowym Twojej przyjaciółki, a sny mówią o metafizycznym świecie. Prawdopodobnie Ty też jesteś osobą uduchowioną, a z przyjaciółką łączy Cię duża duchowa więź, dlatego potrafisz zobaczyć cały problem tak obrazowo od strony poza fizycznej.

Link to comment
Share on other sites

Może i rzeczywiście masz racje. Myślałam , że muszę zacząć martwić się o nią czy o jej związek, nie dosłowność snu nie dawała mi spokoju, ale teraz już wszystko poukładało mi się w głowie. Dziękuje bardzo za odpowiedz i rozjaśnienie sytuacji. Obje będziemy spokojniejsze ;)

Link to comment
Share on other sites

I znów masz racje, wczoraj doszło do konfliktu między nimi, pierwszego poważnego. Bynajmniej nie ze względu na zaborczość, a o odmienność światów między nimi, i pewien brak zrozumienia...

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi, ale wcale mnie to nie dziwi. Może ten kryzys minąć po niedługim czasie, ale może też dojść do zaniku uczuć i rozstania. Dla jej dobra może byłoby lepsze to drugie - przepraszam za szczerość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...