Skocz do zawartości

kolezanka, supermarket, starsza kobieta.


muddyangel92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Snil mi sie krotki sen z ktorego niewiele pamietam, byl troche zagmatany i moge niektore rzeczy poprzekrecac ale ciekawi mnie poniewaz wystepowaly w nim osoby na ktorych mi zalezy a wystepowalo wokol nich ostatnio zamieszanie. We snie zobaczylam ze mam na wardze opryszczke ktora sie zarazilam od osoby na ktorej mi zalezy. Koniecznie chcialam ja zlikwidowac wiec zaczelam ciagnac kolezanke [ktora mnie wczoraj niezle zdenerwoala] do supermarketu zeby kupic jakas masc. Po drodze ona zaczlea temat o mojej drugiej kolezance [ktora tez mnie zdenerwowala], a dokladniej powiedziala cos takiego 'jestes za ladna zeby sie interesowac zuzka [ w sensie flirtu czy cos takiego ]. Ja sie na nia tylko dziwnie spojrzalam i akcja snu sie przeniosla do jakiegos dziwnego miejsca. W tym miejscu znowu bylam z ta kolezanka. Czulam ze na mnie ze tak powiem leci i zle mi z tym bylo. Akcja snu sie przeniosla na schody jakiegos tarego mieszkania. Tam stala jakas starsza kobieta, czulam ze mi na niej zalezalo, pocalowala mnie w usta i odeszla [pocalunek nie nalezal do najprzyjemniejszych]. Pod koniec znowu szlam z jakas kolezanka do supermarketu po masc zeby zlikwidowac opryszczke i sen sie skonczyl. Bardzo prosze o interpretacje i z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...