Jump to content

Intrygujący sen

brzeginia1
 Share

Recommended Posts

Moja rodzina ostatnio przeżywa dramat stąd może ten sen. Przypomniałam go sobie dopiero rano, kiedy dowiedziałam się, że moja siostra przeżywa tragedię, a ja nie mogę jej pomóc, tak jakbym chciała, bo jest daleko.

Śniło mi się, że w bardzo dziwnych okolicznościach, zupełnie bez powodu wypadł mi ząb, który w rzeczywistości bardzo długo leczyłam. O dziwo nie był to zwyczajny ząb tylko mnóstwo metalu, który wypadał odłamkami. Pamiętam swoje przerażenie w oczach i nagły płacz z powodu straty i nagle na swoich dłoniach miałam mnóstwo drobno pokruszonych zębów ale już nie swoich i nagle się urwał. Co mógł oznaczać. Przyznam, że ogarnął mnie lęk. Będę wdzięczna za interpretację.

Pozdrawiam

brzeginia1, myślę, że tak właśnie było.

Sen opowiada o tym, że przytłacza Cię nieszczęście siostry, czujesz się bezradna ponieważ jedyny sposób w jaki możesz pomóc, to podnieść ją na duchu dobrym słowem.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• ally00
      By ally00
      Witam, zacznę od tego że jestem tu nowa, od jakiegoś czasu mam bardzo dziwne sny, aż w końcu z dzisiejszym chciałabym się z Wami podzielić.

Najpierw śnię o tym, że jestem w moim starym rodzinnym domu. Jest ze mną mój mąż, gdzieś tam po domu biega nasze 4letnie dziecko, rozmawiamy z moimi rodzicami, wieczorem idziemy spać. Mnie coś jednak niepokoi, nie mogę zasnąć i idę do łazienki. W między czasie zaczyna mi się mocno ruszać ząb, górna dwójka. Spanikowana zerkam w lustro, a on kiwa się coraz bardziej i bardziej i nagle go sama tak po prostu wyjmuję z dziąsła. Zaczynam płakać, panikować, że jak ja będę teraz wyglądać, bez zęba z przodu i w ogóle czemu on wypadł. Jest bardzo brzydki, brudny, żółto-czarny, ale dopiero gdy go wyciągam, przedtem miałam zdrowe, ładne zęby. Oglądam go z obrzydzeniem, obserwuję też pozostałe i na moich oczach wszystkie zęby zaczynają też robić się coraz brzydsze, żółtsze.. i zaczynam się modlić, żeby był to tylko sen, że zaraz się obudzę i wcale tego zęba nie straciłam, stoję zapłakana przy lustrze..

I nagle się budzę ciesząc się, że to był tylko sen, jesteśmy w tym samym rodzinnym domu, jestem tylko ja i mój mąż, i co najdziwniejsze - dwa baranki..które beztrosko stoją w starym, rodzinnym salonie. Są troszkę niezadbane, niestarannie ostrzyżone. Staję w drzwiach i patrzę jednemu prosto w oczy, zaczynam się go troszkę bać. Po chwili zaczynamy się z mężem śmiać, nie wiem dokładnie z jakiego powodu, za chwilę jesteśmy w sypialni, zanim zasypiamy ja znów idę do łazienki zaniepokojona. Okazuje się, że zaczyna się wszystko jak w tamtym śnie, znowu rusza się ząb, wypada, psuje się reszta zębów a ja zaczynam siebie klepać po twarzy, żeby się obudzić bo jestem pewna, że znowu śnię. Jednak wtedy okazuje się, że to nie był sen, wypadły mi ostatecznie przednie 2 czy 3 zęby. Wstydziłam się pokazać mężowi, stałam i płakałam no i wtedy się obudziłam.

Po przebudzeniu oczywiście pierwsze co, to sprawdziłam, czy mam na miejscu wszystkie zęby. Niepokoi mnie ten sen, bo gdzieś słyszałam, że zęby oznaczają śmierć. A te dwa baranki? Skąd w ogóle się tam znalazły. No i pierwszy raz zdarzyło mi się, żebym śniła w śnie
      Z góry dziękuję za przeczytanie, pozdrawiam
    • mamaMi
      By mamaMi
      dzień dobry po raz pierwszy )) zaglądnęłam do Was, bo ostatnio śnią mi się paskudne sny
      najpierw śnił mi się zepsuty i brzydki, później wyrwany mój ząb, później, po kilku dniach, nieco mniej zepsute ząbki mojego 3-letniego synka (((
      dziś natomiast zamiast zęba i to tego samego co w pierwszym śnie był malutki wąż, którego wyrwałam sobie sama, przez chwilę było nieprzyjemnie - jakbym faktycznie go wyrwała, a później obrzydzenie - bo to w końcu wąż i zachwyt bo był piękny - malutki, tak na grubość małego kobiecego palca i długi na około 30 cm, czerwony z niebieskimi i zielonymi fragmentami - jak zabawkowy )))
      później zamienił się w coś bardziej obrzydliwego - zgrubiał i zrobił się tłustym robalem z masą haczyków jak u tasiemca uzbrojonego (((
      próbowałam go wetknąć do jakiejś butelki, ale był za gruby i szukałam innego pojemnika na niego ... w końcu znalazłam jakąś miskę i poczułam ulgę, choć wcale go tam nie włożyłam ... i zadzwonił budzik
    • jumpy007
      By jumpy007
      Witam!
      Proszę o interpretacje snu, bo po pobieżnym sprawdzeniu haseł wszystkie składniki były negatywne i zaczynam się bać :c Śniło mi się 9 niemowlaków, wszystkie takie same, były ubrane w śpioszki, siedziały w takich siodełkach dla niemowląt w bagażniku samochodu osobowego pod domem i WSZYSTKIE płakały. Kiedy wzięłam jednego z nich na ręce ten mi wypadł, wybił sobie zęba i leciała mu krew, płakał jeszcze głośniej. O co chodzi?
    • zoeeva
      By zoeeva
      Witaj Cyganicho ponownie tym razem mój sen nie był taki przyjemny i miły jak poprzednio. Wręcz obudziłam się z lękiem takim, jakiego jeszcze nigdy w życiu nie doznałam. A wiec tak:
      Zaczęlo się od tego ze byłam w pracy. Chyba już konczyłam prace bo było strasznie ciemno, a co dziwnie wszystkie światła były zgaszone. Pamiętam że sprzątałam, później przyszłam do holu i tam spotkałam kolegę, nie widziałam go ale wiedziałam że to on po głosie i posturze, zaczeliśmy rozmawiać i nie pamiętam dlaczego on wziął mnie na ręce ( chyba chciał mnie przed czymś uchronić) czułam się bezpiecznie wychodziliśmy prawie ale poczułam obcą, trzecią ręke na swoim brzuchu, potem jakby mój znajomy zmienił się w kogoś innego. Ta osoba położyłą mnie na stole i chciała zgwałcić. Na tym mój sen sie skończył, nie doszło do tego ale obudziałąm się ze strasznym lękiem, jakby ze snu ten lęk przechodził do realnego życia. Potem miałąm inne 2 sny, jeden to był taki ze widziałam i macałam językiem ząb. A dokładniej jedynkę i była ona ukruszona. A drugiego nie pamiętam za dobrze, wiem że byłam z jakimś chyba sprzedawcą domów czy cos, ale raczej to było zwykłe spotkanie na ulicy. Byłam w mieście podobnym do Wenecji, takie że wszędzie była woda. Pamiętam tylko tyle że rozmawialam o domach z tym Panem.
      No to by było na tyle z moich snów, proszę o interpretacje, jeśli zdołasz coś z nich wyczytac Z góry serdecznie dziekuję i życze miłego dnia i spokojnych i miłych snów
    • Astra Black
      By Astra Black
      ... mnie mój sen.

A oto mój sen:

Znajduję się w jakimś wielkim i ciemnym budynku, jakby zakladzie czy więzieniu. Ludzie krzyczą i panikują, bo w kotłach tak mocno coś się gotuje, że zaraz mają wybuchnąć. Wszyscy zaczynają uciekać przed wielkimi kłębami gorącej i wręcz szarej pary. W tedy ja zaczynam "bawić się" swoim ruszającym się zębem.

Nie wiem co działo się dalej, bo mnie Dajcia obudziła.
      Bardzo proszę o pomoc, bo strasznie się niepokoję.
  • Create New...