Jump to content

zoeeva
 Share

Recommended Posts

Witaj Cyganicho ponownie ;) tym razem mój sen nie był taki przyjemny i miły jak poprzednio. Wręcz obudziłam się z lękiem takim, jakiego jeszcze nigdy w życiu nie doznałam. A wiec tak:

Zaczęlo się od tego ze byłam w pracy. Chyba już konczyłam prace bo było strasznie ciemno, a co dziwnie wszystkie światła były zgaszone. Pamiętam że sprzątałam, później przyszłam do holu i tam spotkałam kolegę, nie widziałam go ale wiedziałam że to on po głosie i posturze, zaczeliśmy rozmawiać i nie pamiętam dlaczego on wziął mnie na ręce ( chyba chciał mnie przed czymś uchronić) czułam się bezpiecznie wychodziliśmy prawie ale poczułam obcą, trzecią ręke na swoim brzuchu, potem jakby mój znajomy zmienił się w kogoś innego. Ta osoba położyłą mnie na stole i chciała zgwałcić. Na tym mój sen sie skończył, nie doszło do tego ale obudziałąm się ze strasznym lękiem, jakby ze snu ten lęk przechodził do realnego życia. Potem miałąm inne 2 sny, jeden to był taki ze widziałam i macałam językiem ząb. A dokładniej jedynkę i była ona ukruszona. A drugiego nie pamiętam za dobrze, wiem że byłam z jakimś chyba sprzedawcą domów czy cos, ale raczej to było zwykłe spotkanie na ulicy. Byłam w mieście podobnym do Wenecji, takie że wszędzie była woda. Pamiętam tylko tyle że rozmawialam o domach z tym Panem.

No to by było na tyle z moich snów, proszę o interpretacje, jeśli zdołasz coś z nich wyczytac ;) Z góry serdecznie dziekuję i życze miłego dnia i spokojnych i miłych snów ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Hej Aguska ;) dostałas ostrzeżenie we śnie,że kolega z pracy który jest Tobie bliski jest faktycznie inna osobą a Ty tego w realu nie dostrzegasz.W realu może chodzić o innego kolegę z pracy niż ten ze snu.Ten ze snu może byc symbolem kolegi ale nie można wykluczyć,że chodzi o niego samego.Po prostu bliski Ci kolega z pracy nie jest/nie będzie w porządku wobec Ciebie.Ma maskę,którą zakłąda specjalnie dla Ciebie w realu.Maskę dobrego.Znosisz coś co Ci nie odpowiada-w pracy.

Ta woda,domy,miasto we snie.Jak czujesz sie wewnętrznie?Czy nie odczuwasz zagubienia,zagmatwania sytuacji,poczucia niemożności zrealizowania tego co dla Ciebie w życiu najważniejsze?Byc może przystani rodzinnej,szczęśliwego domu.Jesteś czymś przytłoczona,w sobie próbujesz sie zagłębiać i poszukujesz odpowiedzi.Drogi do szczęśliwszego życia.

Bardzo proszę i Tobie także zyczę tylko miłych,pozytywnych snów i samych pięknych zdarzeń w realu.Tylko szczerych i dobrych ludzi wokół Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...