Jump to content

Sen o krawacie


kubak30
 Share

Recommended Posts

Witam. Śniło mi się, że byłem zimą z kolegą posiedzieć ,,na murku". Nagle zaczęły wołać nas dziewczyny z liceum sportowego żebyśmy do nich podeszli bo mają dla nas prezent. Początkowo nie chcieliśmy iść ale w końcu poszliśmy do nich bo strasznie głośno wołały nas przez okno. Gdy weszliśmy do ich pokoju okazało się, że ja i kolega otrzymaliśmy po krawacie. Mój był długi i fioletowy. Założyła mi go na szyję jedna z dziewczyn (której nie znałem) i powiedziała, że jest mi dobrze w długim krawacie. Potem kilkakrotnie pocałowała mnie w to samo policzko. I sen się skończył. Był to w sumie miły sen bo ot ładna dziewczyna była :aniolek_na: Co to może oznaczać? Pozdrawiam :usmiech2:

Link to comment
Share on other sites

Jesli nie masz dziewczyny, to moim zdaniem sen stanowi zapowiedz zaangazowania uczuciowego. Ze snu wynika, ze strona inicjujaca bedzie kobieta.

Link to comment
Share on other sites

Kolega dostał krótki czerwony krawat w czarne paski lub kratkę. Pozostałe dziewczyny powiedziały mu że jemu jest dobrze w krótkich krawatach. Ale o ile pamiętam tylko mu go założyły.

Link to comment
Share on other sites

Acha, znaczy sie kolega preferuje poki co zwiazki intensywne acz krotkodystansowe ,powierzchowne w przeciwienstwie do Ciebie. Tobie stanowczo pisany jest glebszy i bardziej powiedzialabym uduchowiony zwiazek. Powodzenia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...