Jump to content

aniatychy82
 Share

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Similar Content

  • Tysia_18
   By Tysia_18
   znów śnił mi się tatuś. Tym razem, byłam u niego w domu na wsi (kiedyś tam mieszkałam) Była moja jedna z cioć, koleżanka (niewiem dlaczego-mieszka obok mnie i nie jest zwiazana z nikim z mojej rodziny) wiem, że miałyśmy iść gdzieś nad wodę. Poszłam się przebrać niby do łazienki której nigdy w tamtym domu nie było (tam jbył pokój w którym zmarł mój tata) Gdy zaczęłam się przebierać usłyszałam że ktoś idzie po schodach. Popatrzyłam i szedł mój tato, tzn jego duch, wiedziałam że to duch ojca, chciałam uciec do kuchnie, ale nie miałam siły otworzyć drzwi i krzyczałam, ale nikt mnie nie słyszał mimo że byli obok. nagle poczułam czułe chwycenie za rękę i pokazały mi się literki na niebieskim tle nie pamiętam co było napisane, ale coś o odejściu. Wtedy się obudziłam. Dlaczego mam koszmary przez tydzień czasu? Nawte gdzy obudzę się w nocy i znów zasnę nie myśląc o złych rzeczach, (słyszałam że to wtedy ma sie koszmary- czy to prawda?) to znów mnie nawiedzaja. dlaczego tak jest? Proszę o pomoc
  • Tysia_18
   By Tysia_18
   Witam,z tej strony Martyna, mam 18 lat. Mam problem ze snem, który nie daje mi spokoju. Chodzi mianowicie o to, że śnił mi się mój tato, był na wózku inwalidzkim (gdzie nigdy nie było w rzeczywistości takiej sytuacji). Mój ojciec nie żyje od 6 lat. popełnił samobójstwo. Ale chodzi mi o ten sen, podczes niego mój ojciec przewrócił się na tym wózku i zmarł.Zadzwoniłam po pogptowie. dziwne uczucie, bo wiedziałam, że nie żyje. lecz odratowano go. Ptzytuliłam się i strasznie płakałam. Kilka chwil potem jego ręce czułam jak opuszczają moje ramiona.Znów próbowano go odratować, krzyczałam "tato nie zostawiaj mnie i nie odchodź", spytałam pielęgniarki co się dzieje, nic nie odpowiedziała, tylko zakryła mojego tate białym prześcieradłem. Nie mogłam dać sobie z tym rady, pamiętam, że bardzo krzyczałam. Może dodam że nie miałam okazji się z tatem pożegnać przed śmiercią i gdzt leżał w trumnie nie poszłam, byłam za mała. Bardzo proszę o pomoc. To dla mnie ważne.
  • fiorela
   By fiorela
   Moj tato nie zyje.Dzisiaj ktorys raz przysnil mi sie ja i moj byly jechalismy autem przed wjazdem nie wiem gdzie zatrzymal sie i na przeciwko stal moj tato tak jakby po bujce bo byl opklejony plastrami i machal do mnie.
  • kogucik1001
   By kogucik1001
   witam,
   śniło mi się że byłam sama w domu z moim tatą (tata zmarł 1,5 roku temu) który spał, zauważyłam zlodzieja na podwórku i zawołałam tate do okna żeby zobaczył i zaczełam krzyczeć przez okno myśląc że złodziej ucieknie, ten jednak sie wrócił ipodszedł do drzwi. tato w tym czasie stał juz na ganku i czekał na złodziej żeby go zlapc, złodziej wywazył drzwi kopniakiem i odrazu z zaskoczenia wbił tacie nóż w brzuch a ja w tym samym czasie wbiłam nóż w brzuch złodziejowi i w gardzło. co to może oznaczać? czy mam się czego obawiać? Zawsze tata orzychodził w snach aby coś przekazać wiec troche mnie to zaniepokoiło. Dzięki za pomoc Pozdrawiam
  • anja1990
   By anja1990
   tej nocy śniło mi się że jechałam z moim tatą (który umarł) autobusem gdzieś do jakiejś miejscowości. gdy patrzyłam przez okno wszędzie było duzo śniegu! nagle autobus się zatrzymał i wysiadł z niego mój tata. gdy już tak sama jechałam nagle zauważyłam że do autobusu wchodzi konduktor i sprawdza bilety. byłam zakłopotana bo mój bilet zabral tata jak wysiadał i poszłam do kierowcy powiedzieć że mój tata zabrał mi bilet. i w tym momencie zauważyłam że na tylnich siedzeniach siedziała mama mjego chłopaka i się tej całej sytuacji przyglądała.
   kiedy wracałam do domu tą samą drogą zauważyłam że mojego taty nie ma na przystanku gdzie wysiadał wcześniej... przestraszyłam się bo kierowca sie nie zatrzymał gdy chciałam wysiąść i go poszukać ... i w tej chwili sie obudziłam.
    
   co może oznaczać ten sen? czy to może tęsknota za tatą?! a i jeszcze jedno... czego właśnie mama mojego chłopaka znalazła się w tym śnie?
   proszę o interpretację i z góry dziękuje...
×
×
 • Create New...