Skocz do zawartości

byly chlopak zegarek autobus droga


nikoska

Rekomendowane odpowiedzi

na poczatek goraco witam wszystkich dziekuje za stworzenie tej strony:)

 

 

 

 

prosze o interpretacje dwoch snow ktore czesto sie mi snia

na przemian snia sie mi dwa sny

 

pierwszy:

jestem w domu zegnam sie z kobietami na korytarzu stoi moj byly ze swoim przyjacielem patrza na mnie ze satysfakcja bo wyglada to jakbym sie wyprowadzala schodze po schodach mam dlugie geste wlosy jest mi przykro i nagle ktos za mna rzuca zegarek na reke szybka sie zbila i zegarek zatrzymal sie na jednej godzinie jestem przerazona zawsze sie budze po tym snie zlaa potem co to moze znaczyc?

 

 

 

 

drugi:

ide droga tak jakbym szla na autobus ten autobus przejezdza czuje nie pokoj ide dalej droga jest prosta i szeroka jest zmrok i nagle zatrzymuja mnie sasiedzi tacy z ktorymi nie mam kontaktu witaja mnie czule ze mnie odwiedza i mnie pocieszaja ja im odpowiadam zdawkowa ale chce osc dalej wychodze na ta droge i sie budze o co chodzi?

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie.

 

Dziękuję za odpowiedź. Powiem, że jest to sen zapowiadający zmiany w Twoim myśleniu i uczuciach. Podróż i wszelkiego rodzaju podróżowanie jest symbolem nadchodzących zmian. Martwisz się przyszłością (długie włosy) ale mimo to idziesz dalej. Zegarek i jego rozbicie to dla mnie oznacza koniec jakiegoś etapu. Coś się definitywnie skończyło więc nie warto do tego wracać. Problem w tym, że nie chcesz tych zmian. Wiesz, że one sa konieczne i musisz iść (nawet jak ktoś Ciebie zatrzymuje) ale budzisz się przed czasem. Zastanów się...Dlaczego tak się dzieje? Czy już sama podejrzewasz co może zdarzyć się potem? Bo widzisz. Dlatego zapytałam o byłą miłość ponieważ w Twoim śnie wyraźnie widać, że on ma za sobą przeszłość. Patrzy z satysfakcją na Ciebie. Dlaczego tak sie dzieje? Jak wasze stosunki obecnie stoją, skoro w takie sposób go widzisz? Nie musisz odpowiadać tutaj na te pytania ale zastanów się nad tym.

To chyba na tyle jeśli masz jakieś pytania nie krępuj się:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...