Skocz do zawartości

Czy to imię mojego anioła stróża ?


user12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Wczoraj próbowałam pomodlić się przed snem do mojego anioła, prosiłam by wnikną do mojego umysłu w czasie snu :spie_na:, żeby pokazał mi jaka jest najlepsza droga życia dla mnie itp. , poprosiłam na samym końcu czy mógłby mi wyjawić także we śnie swoje imię, i bym mogła je zapamiętać.

To było dziwne, kiedy się przebudzałam, czułam że już jestem w realnym świecie, ale jakby coś mnie wciągało ( dosłownie ) do stanu snu, byłam na takiej granicy to był jakiś moment, to naprawdę było coś dziwnego :bezradny:, niewiele pamiętam , ale mam w głowie imię Uriel...

Ale mam wątpliwości by było to imię mojego anioła stróża, ponieważ z tego co wiem jest to imię jednego z ważniejszych aniołów, Archanioła ... nie wiem dokładnie z resztą , więc nie wiem czy to możliwe by mój anioł także miał tak na imię ...

Czy to możliwe, czy po prostu sama w jakiś sposób wbiłam sobie to imię do głowy ...:_mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to jego powinnam poprosić o to by wnikął do moich snów i spróbował mi pokazać jak podjąć dobre decyzje w życiu ?

kurde, dla mnie ten dzisiejszy ranek był naprawdę dosyć dziwny, nie mam już pojęcia o co chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz prosic Aniolow by przenikaly do Twoich snow, one zrobia to jesli uznaja,ze jest to konieczne.

Wystarczy,ze co rano zanim wstaniesz z lozka poprosisz Anioly o to by Ci pomagaly, by nad Toba czuwaly, by interweniowaly gdy popelniasz blad itp, one maja moc by postawic na Twojej drodze odpowiednich ludzi, zaprowadzic Cie w odpowiednie miejsca, podstawic Ci pod nos ksiazki, ktorych potrzebujesz etc. Nie obawiaj sie prosic o pomoc w kazdej sprawie, one po to sa by nam pomagac i zawsze chetnie to robia :) Pamietaj tez o tym by im dziekowac.

 

Przyszlo mi do glowy,ze imie Uriela moglas tez slyszec dlatego,ze on czuwa nad Toba. Poczytaj sobie o nim, moze to pomoze Ci zrozumiec czy jest to Aniol, ktorego teraz potrzebujesz, moze z jakiegos wzgledu jest on teraz przy Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdy ja pytałam mojego o imie to w głowie miałam odpowiedź 'Azrael' . I weź tu się człowieku zastanawiaj czy to umysł płata figla, czy boska istota zstąpiła akurat do nas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może podświadomość szepcze imiona, które znacie - to, że jedne z ważniejszych to świaczyć może o.... braku zajomości pomnijeszych albo macie dużo szczęścia i archanioła na każdym kroku...

 

Może zabrzmi dzinie ale proponuję przeczytać "Kłamcę" - nie zarzucam nikomu kłamstwa - w książce jest ładnie wyjaśniona sprawa anioła stróża - ilość ich jest ograniczona, nie rozmnażają się, a ludzie dla odmiany mnożą... więc jeden anioł może mieć oko na całą rodzinę a nie na jedną osobę.... etc Fajna, relaksująca książka - polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...