Jump to content

bardzo prosze o pomoc wazny sen


nikayka
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich, jestem Nika, jestem nowa i założyłam konto po to aby ktoś pomógł zinterpretować mi mój sen.

Więc tak, zacznę od początku. Można powiedzieć że znam pewnego chłopaka, wiem jak ma na imię - Łukasz jest wysokim blondynem i czasem w roku szkolnym jeździlismy ze sobą w busie - bo mieszkam poza Krakowem, jednak ja zawsze wysiadałam wczesniej bo mieszkam w samym centrum a on jechał dalej. Nigdy się nie poznaliśmy. Wiem że jest starszy prawdopodobnie o rok, wiem bo odkąd skonczyl sie okres matur on już nie jeździł ze mną. Więc powoli zaczełam go zapominać, jednak wczoraj gdy byłam u fryzjera nagle wszedł ON, i właśnie wczoraj dowiedziałam sie jak ma na imię.

 

Więc streściłam krótko historię a teraz sen. Mam nadzieje że nie zanudzam, jednak to dla mnie bardzo ważne.

 

Śniło mi się że byłam na swoim starym osiedlu, takim blokowisku i czekałam na tramwaj, stał ze mną m.in. były chłopak mojej siostry, ale to chyba niewazne, i była zima bo miałam ubrany mój płaszcz zimowy, i stał ze mną właśnie Łukasz i patrzył czasami na Mnie. Potem wsiedliśmy do tramwaju 15 i on usiadł za mną. Jechaliśmy, jechaliśmy, on rozmawiał z jakąś dziewczyną, a potem wysiedliśmy i nagle było już ciepło, jakby wiosna. On zszedł podziemiami gdzieś i ja pobiegłam za nim, okazało sie że w podziemiach jest jakas szkoła liczyłam na to że ktoś go będzie tam znał, i zaczęłam wypytywać szukać go, ale zgubiłam go. I przez cały sen go szukałam.

 

Muszę dodać że jest to dosc dziwna sprawa, bo nie znamy sie ale wiem ze gdy na mnie patrzy to mnie rozpoznaje. Nie wiem czy jestem w nim zakochana, ale bardzo mi sie podoba, i to juz od prawie roku. Nie zwracam na nikogo innego uwgi tylko na niego.

 

+ TO JEST PIERWSZY RAZ JAK ON MI SIĘ ŚNI. NIGDY PRZEDTEM MI SIE NIE ŚNIŁ. proszę o pomoc

 

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Nikayka witaj,swoj post zamieściłaś w moim sub forum i tutaj tylko ja udzielam interpretacji.Jeśli chciałabys interpretację od innych Użytkowników sen powinnas zamieścic jako nowy temat tu http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacj%EA-snu/

 

Powiedz jeśli chcesz interpretacje ode mnie w jakim jesteś wieku.Czy skończyłaś szkołę średnią/kończysz czy jesteś jeszcze młodszą osobą?Wybacz, ale młodym nastolatkom nie udzielam interpretacji snów. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Nikayka obecnie u Ciebie zastój,czekasz na wydarzenie które zapoczątkuje nowy bieg wydarzeń w Twoim życiu.Brakuje Tobie ciepła,miłości,uczuci,odczuwasz tego niedostatek.Potrzebujesz uczuciowej stabilizacji,równowagi.Masz szansę zrealizować z tym chłopakiem swoje poalny ale musisz wiedzieć,że sen informuje także o tym,że to nie będzie związek na stałe.Coś się zadzieje,możecie byc parą, radość i podstawowe uczucia zostaną zaspokojone ale to nie będzie pełnia szczęścia dla Ciebie.To nie jest chłopak ten na stałe.On pierwszy zrezygnuje z tego co zadzieje sie między Wami, powróci do Waszych relacji z przeszłości tzn do tego co jest obecnie czyli do braku kontaktu.

Bardzo proszę i pozdrawiam życząc samych pięknych chwil :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...