Skocz do zawartości

dziwny sen . co oznacza ??


Without feelings

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen ... co on znaczy ?

 

Śniło mi się że byłam w domu leżałam na łóżku i w kuchni usłyszałam jakiś hałas poszłam zobaczyć a tam sama kuchenka się włączyła wyłączyłam ją i poszłam do pokoju potem znów się włączyła ... później zaczeły się ruszać firanki i włączył się prysznic .. przestraszyłam się troche i zaczełam drzeć się na cały dom że to nie możliwe itp. nagle sam llaptop mi się otworzył i zamknoł .. usiadłam znów na łóżku i podszedł do mnie mój pies (tylko nie ten co teraz mam tylko co kiedyś miałam i bardzo go kochałam :(\\ ) i on powiedział do mnie żebym się nie bała że on tu cały czas jest i wypędza złe duchy i wpuszcza te dobre że nic mi się nie stanie .. w pewnym momencie wyskoczył jakiś demon i on mnie uratował .. potem jakieś pijaki przyszły pod mój dom to wyszłam z niego i poszłam potem pomyślałam że tak nie może być i ich przegonie z tamtąd jak wróciłam zobaczyłam tam policjanta i jednego z pijaków mówili coś o morderstwie podeszłam się dowiedzieć co się stało dowiedziałam się tylko że zgineli ..

potem śniło mi się że pojechałam do koleżanki ale jak potem gdzieś szłyśmy zaatakował nas jak by demon jakiś stwór podobny trochę do kota ale on obdzierał ludzi ze skóry i sam w nią wchodził zabierał też mózgi i zaatakował moja koleżankę zobaczyłam tylko jej szkielet uciekłam stamtąd następnego dnia umówiłam się z kolegą pod jej domem .. jak tam pojechałam zobaczyłam ją od razu wiedziałam że to ten demon i zamknęłam wszystkie drzwi od samochodu i odjechałam ... później natrafiłam na nią w szkole chciała mnie dopaść zaczęłam uciekać na trafiłam na jakich chłopaków i była tam jeszcze 2 demony no to rozpętałam bójkę żeby się do mnie nie dostali przyjechała policja i zgarnęła tych co nie potrzeba ja się darłam ale mnie nie słuchali że tamci to mordercy .. jeden policjant postanowił sprawdzić wszedł tam a oni zamienili się w demony.. zaczęliśmy ich ścigać przez las w końcu złapaliśmy je i wrzuciliśmy do morza z nadzieją że się utopią ale zamienili się w jakieś jaszczurki czy coś i wypełzali złapałam jednego i rozgniotłam okazało się że jak one zginą to ci ludzie których zabili odżywali ... jeszcze coś tam mi się śniło ale nie pamiętam już ;p;p

 

sorry jak są błędy ale jeszcze się do końca nie obudziłam xD i nie wiem jak pisze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...