Jump to content

tornado


oxik
 Share

Recommended Posts

Witam!

Od kilku(nastu) miesięcy co jakiś czas powraca do mnie koszmar w którym ginę od tornada/trąby powietrznej.

Zawsze dzieje się to w moim domu lib jego najbliższej okolicy. Próbuję się ratować, uciekać jednak trąb powietrznych pojawia się kilka i zawsze od jakiejś ginę. Czasem w snach pojawiają się inni ludzie, członkowie rodziny (z niektórymi mam bardzo zły kontakt, ale czasem pojawia się tam też moja siostrzenica którą bardzo kocham) albo mój chłopak, między nami nigdy nie działo się nic złego.

Proszę o interpretację, bo niepokoją mnie te sny, wpadam powoli w paranoję, przy każdej burzy boję się kiedyś serio zginę od tornada ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

i właśnie te relacje jakie panują w rodzinie nie dają Ci spokoju.Z jednymi bardzo zły kontakt, a z tymi co dobry-obawiasz się by nie uległ zniszczeniu.

Nie zginiesz przy żadnej burzy, nie zginiesz od tornada,nic się nie bój.Tornado,trąba powietrzna ze snu dotyczy relacji jakie są w Twoim otoczeniu.Nie ma spokoju,stabilizacji emocjonalnej i stąd te sny.Wciąż coś się dzieje.To co się dzieje w realu niszczy Twoją stabilność,Twoje emocje a to znajduje symboliczne odzwierciedlenie w Twoich snach.Sny takie mogą się u Ciebie pojawiać albo przed zmianami na gorsze-konfliktami albo zaraz bezpośrednio po nich.A to,że się powtarzają we śnie oznacza,że Ty sama zmagasz się z tym co jest a to utrudnia Twój rozwój i dalsze zycie.Wydarzenia te stale powracają w życiu.Sny te wskazują słabości,nad którymi powinnaś zapanować,coś zrozumieć.Wskazuje Ci drogę osobistego rozwoju,mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.Zawiera wiadomość,której musisz wysłuchać.Sny te odejdą wtedy gdy sprawy które przedstawiają zostaną przez Ciebie rozwiązane. Byc może przestań się bać śmierci,burzy,tornada w realu,przestań się obawiać pogorszenia relacji z chłopakiem i siostrzenicą i byc może zauważ,że na pewne relacje i układy/stosunki jakie panuja w rodzinie,na te konflikty nie masz wpływu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...