Jump to content

proszę o pomoc

uncredible

Recommended Posts

śniło mi się że byłam gdzieś na dworze ze swoimi dziećmi , widziałam też inne dziecko ,bawiło się kolo wody ,zabrałam swoje daleko od tego stawu jednak tamto dziecko podeszło i niestety wpadło do tej wody ,dodam że była mętna,bardzo się wystraszyłam zaczęlam krzyczeć i szukać tego dziecka, wlożyłam ręce do wody była dziwnie ciepla ,jednak dziecka nie znalazłam,potem przybiegł mój brat i razem szukaliśmy,dodam jeszcze że chciałam wezwać straż,żeby pomogli go szukać ale nie mogłam wystukać numeru

uncredible, Twój brak pewności siebie, bądź zbyt materialistyczne podejście do życia sprawi, że stracisz możliwość do realizacji swoich nowych planów i zamierzeń. Myślę, że powinnaś popracować nad swoim wnętrzem, lepiej poznać siebie, bo w toku zajęć codziennych nie dostrzegasz nowych możliwości sprzyjających rozwojowi siebie samej.

Pozdrawiam.

muszę się nad tym zastanowić ,właściwie to chyba nie jestem materialistką w tym samym śnie widziałam siebie w samochodzie miałam wjechać tyłem pomiędzy jakieś dwa pachołki ,ktoś stał przede mną i wkółko gadał jak mam jechać przez te paplanie nie mogłam tego zrobić dopiero jak kazałam się tej osobie odczepić to wjechałam bez problemu

Twój brak pewności siebie, bądź zbyt materialistyczne podejście do życia

Jeżeli więc odrzucamy uncredible-materialistkę, należny się skupić na tym pierwszym, co nawet bardzo wyraźnie widać w tutaj:

muszę się nad tym zastanowić ,właściwie to chyba nie jestem materialistką w tym samym śnie widziałam siebie w samochodzie miałam wjechać tyłem pomiędzy jakieś dwa pachołki ,ktoś stał przede mną i wkółko gadał jak mam jechać przez te paplanie nie mogłam tego zrobić dopiero jak kazałam się tej osobie odczepić to wjechałam bez problemu

Na co dzień jesteś zbyt zależna od kogoś, kto nie pozwala Ci na rozwinięcie w pełni swoich możliwości. Jeśli jednak pokarzesz, że masz swój charakter i znajdziesz w sobie odwagę, aby się 'postawić', rozwiniesz skrzydła, bo przestaniesz być ograniczana.

powiedz co można kiedy się ma małe dzieci siedzisz sam prawie cały dzień a finansowo jesteś zależny od współmałżonka? do tej pory nie byłam zależna od nikogo odkąd wyszłam za mąż i urodziłam dzieci czuję się" lekko "zależna być może stąd to wszystko nie mogę się do tego przyzwyczaić

i to właśnie widać w Twoich snach, nie masz możliwości skupienia się na sobie.

Wiem, że dom i dzieci nie pozwalają Ci na wiele, jednak spróbuj zacząć taki wewnętrzny 'rachunek sumienia' : w jakiej sytuacji jestem, a w jakiej wolałabym być, i co mogę zrobić żeby było lepiej. Może na razie nie jest czas na wprowadzanie zmian, ale łatwiej będzie Ci później (może jak dzieciaki podrosną) wziąć się za realizowanie czegoś, co już klarownie widnieje w Twoim zamyśle.

Zwłaszcza, jeśli nie możesz pozbyć się myśli, że jeszcze coś w życiu powinnaś zrobić, osiągnąć.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...