Skocz do zawartości

timi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na umieszczenie tego tematu, ale niemniej jednak proszę o pomoc...

 

Wczoraj dziewczyna opowiedziała mi sen w którym ją skrzywdziłem, przeze mnie pod koniec snu popełniła samobójstwo.

Dzisiaj. Dzisiejsza noc, pierwsza po tamtym jej śnieniu. Nie poszedłem spać. Zanotowałem cały jej sen do mojego zeszytu. Nic w tym dziwnego, prawda? Chciałem go zapamiętać. Skończyłem przepisywać. Nagle się rozpłakałem. Było około 2:15. Zacząłem widzieć dziwaczne rzeczy, słyszeć dziwne głosy, wypowiedzi. (kurde nawet teraz jak piszę to się rozpłakałem). Napisałem jakoś, sam nie wiem jak "o czym śnisz?", w głowie pojawiła się myśl, mimowolnie, mój głos mówiący "(jej imię), nie krzywdź mnie..".. Zapisałem to też w zeszycie. Zapisałem ze stronę jakimiś wypowiedziami, jak ktoś chce to mogę je wymienić. Wydaje mi się, przypuszczam, że śniła o mnie wtedy.. I się mściła za poprzedni sen. Albo jestem chory na głowę albo mam po prostu jakąś schizę.. Nie wiem.. Wiem że płakałem jak nigdy. Nie mogłem oddychać nosem, oddychalem głęboko ustami.. Nie mogłem pozbierać się z myślami.. Nie wiem co jeszcze mam napisać.. Nie wiem jak sformułować pytanie.. Chyba: Czy mam rację..? Nie, nie pytałem się jej jeszcze co jej się śniło, nie miałem okazji. Czy może osoba mi bliska o mnie śnić i się mścić za poprzedni sen, krzywdzić mnie tam, a ja czuję to tu? Czy zapisywanie cudzego snu było błędem? Czy mam schizę..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...