Skocz do zawartości

Pokój, Hitler, dziecko, WTF?


cynkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Rzadko mam sny, ale gdy już się mi zdarzają często są bardzo wyraźne. Najpierw opowiem wam w wielkim skrócie o poprzednich, jednych z ważniejszych w życiu. Raz miałem sen proroczy, kolizje drogową, kiedy się obudziłem uznałem to za ostrzeżenie i myślałem że skoro już wiem to będę jechać ostrożnie i nic mi się nie wydarzy. Miałem jazdy na prawko i doszło do kolizji identycznie jak w śnie, zbieg okoliczności czy przeznaczenie? Drugi sen, płynę na statku, sztorm, morze niespokojne, słońca brak, statek tonie a ja wraz z nim. Z senników wynika że same nieszczęścia, cios od życia, przegrane wyzwanie itp. Jednak nic się nie wydarzyło.

Dzisiejszy sen miałem tylko jeden ciągły, nieprzerwany. Nie pamiętam jak ale znalazłem się w niewielkim pokoju ujrzałem faceta w średnim wieku, jego dziecko bawiące się zabawkami (samochodzikami chyba) i Hitlera :_yyyy: Hitler siedział na fotelu lub wannie (nie wiem co to było) podniósł na mnie wzrok i po chwili opuścił zajmując się tym co robił, pisał albo czytał coś mógł też tylko siedzieć, był zmartwiony, przykry jakby to było z okresu gdy przegrywał wojnę. Wszyscy siedzieliśmy, ja, chłopczyk i facet na podłodze. Wdałem się w rozmowę z tym facetem, przez cały czas dzieciak bawił się będąc wyłączonym z otoczenia. Z miłej i ciekawej rozmowy wywnioskowałem że ten dzieciak to Hitler jak był mały i że ten ojciec/opiekun tego małego wychowuje go drugi raz żeby sprawdzić czy z dzieciaka wyrośnie znowu taka osoba jaką wszyscy znamy. Wtedy wydawało mi się że bachor bawi się przy wannie. Nagle w moich rękach znalazł się amerykański banknot, nie wiem ilu dolarowy ale moją uwagę przykuł na nim obrazek z piramidą i okiem boga powinniście go kojarzyć. Jedna z interpretacji tego obrazka mówi o tym że ten trójkąt na szczycie z okiem Boga to trójkąt władzy, czyli banki, mass media i polityka a cała reszta piramidy to społeczeństwo. Cała piramida jest ilustracją Europejskiej i Amerykańskiej cywilizacji. Rozmawiałem o tym z Hitlerem, to znaczy ja mówiłem a on słuchał. Nie wiem dlaczego zamiast mówić o trójkącie władzy przypomniała mi się banalna teoria spiskowa imbecyli z USA o których słyszałem z Discovery, że ta piramida to znak tych spiskowców o nazwie której dokładnie nie pamiętam. Nazwa coś w stylu "iluminados" ona we śnie była napisana na tym banknocie ale ja nie mogłem jej przeczytać, starałem się ale za cholerę nie dawałem rady, wydawała się taka skomplikowana. Gadałem jeszcze że ten symbol to albo piramida albo ostrosłup że dokładnie nie wiem. Nagle znalazłem się poza pokojem i dostałem sms o treści "Fuher cię wyprosił z powodu niewiedzy/nieznajomości/niewiary" coś w ten deseń. Normalnie dostałem bana od Hitlera :mysli: Ten kto gra, wie co to jest "ban". Poza pokojem panował eter lub podobne nieciekawe miejsce (straszne trochę ale skupiłem się na sms) Potem znowu znalazłem się w pokoju, Hitlera nie było. Rozmawiałem z tym facetem, nie pamiętam o czym, on z dzieckiem znajdowali się w prawej części pokoju, bliżej prawego dolnego rogu. Po chwili wszedł Hitler (korytarzem/przedsionkiem, nie drzwiami) a ja wstałem, miałem z tym wielkie problemy coś mnie ciągnęło abym siedział, niebyła to jakaś energia czy stworzenie ale jakby cztery razy większa grawitacja, wracając do tematu wstałem i na baczność bez podnoszenia prawej ręki pozdrowiłem go :icon_confused: Nie pamiętam jakich słów użyłem, może "Hail main Fuher" może "Hail Hitler". On spojrzał się na mnie i sympatycznie uśmiechną, potem usiadł. Z wielką ulgą znowu usiadłem i po chwili się obudziłem.

Edytowane przez cynkiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...