Skocz do zawartości

Bazylika św. Piotra na Watykanie i biała torebka


honi

Rekomendowane odpowiedzi

śniło mi się że byłam w Bazylice św. Piotra. Strażnik pilnował żebym nie weszła do zabronionego pomieszczenie a ja bardzo chciałam złamać ten zakaz i wejść ponieważ znajdowały się tam relikwie JPII . Udało mi sie na chwilkę przekroczyć próg ale boso i szybko ucałować te relikwie.

dodam że nigdy tam naprawdę nie byłam i nawet o tym nie myślałam.

Drugi sen to taki że pewna kobieta pożyczyła mi średniej wielkości białą torebkę i powiedziała że tylko z tą torebką mogę jeżdzić do Warszawy na "coś" ale nie pamiętam na co, może to był jakiś kurs, nie wiem....

 

Może mieć jakieś znaczenie taki sen?

 

A jeszcze kilka nocy wstecz śniło mi się że Bóg dał mi do zrozumienia że został mi tylko jeden dzień życia i że mam go wykorzystać jak najlepiej.

jak widać jeszcze żyję ale trochę się boję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Honi,

 

Sen pierwszy.

Wskazuje na konieczność skorygowania jakichś poglądów etycznych, wywodzących się z Twojego wychowania religijnego.

Dotyczy to problemu, którego źródło leży w ziemskich strukturach moralnych.

Obawiasz się niebezpieczeństwa przekroczenia pewnych granic mentalnych.

Zapoczątkowałaś pewne zmiany w tym kierunku, ale nie jesteś jeszcze przekonana, co do ich słuszności.

 

Sen drugi.

Zostałaś wyposażona przez swoją podświadomość w ważną cechę psychiczną, umiejętność, którą powinnaś się kierować, wykorzystać w procesie nadchodzących zmian.

 

A jeszcze kilka nocy wstecz...

Sen wyrażał Twoją potrzebę otrzymania rady w drodze do dojrzałości, harmonii z własną osobowością oraz innymi ludźmi, na tym etapie Twojego życia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje ale nie mogę zrozumieć jednak tego drugiego snu o białej torebce. W jaką umiejętność moja podświadomość została wyposażona?

 

Mogłabyś jeszcze powiedzieć mi co mogą oznaczać truskawki? dzisiaj we śnie widziałam u mojej mamy na podwórku zerwane razem z całym krzakiem piękne duże truskawki. ale nie wszystkie były dość dojrzałe. pomyślałam że dam dzieciom. odczuwałam przyjemne ciepło na tym podwórku i chciałam tam posprzątać bo nie wszędzie był porządek.w ogóle bardzo dobrze się tam czułam, chciałam tam zostać bardzo długo (obecnie już tam nie mieszkam).

 

teraz real. wczoraj mój brat miał wypadek. jemu się nic nie stało ale samochód do kasacji, który z resztą należał do mojego drugiego brata. niestety jechał pod wpływem alkoholu i uciekł z miejsca wypadku.

czy ten sen może mieć związek z moim bratem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Honi,

 

Być może ta umiejętność odnosi się do radzenia sobie w obecnej sytuacji.

 

Wyrwane krzaki truskawek świadczyłyby o Twoich wyrzeczeniach, rezygnacji z własnych potrzeb.

Cechę tą wyniosłaś z wychowania otrzymanego od Twojej mamy.

Wiąże się ona z Twoją charyzmą, umiejętnością pomagania innym w sposób rozsądny i konkretny.

 

Ciepło, które odczuwałaś oznacza, że nadszedł czas na działanie, a Ty potrafisz zrealizować je bez konfliktów.

 

Chęć sprzątania, to Twoja determinacja, zdecydowanie i stanowczość.

Wiesz, że sytuacja nie poprawi się sama z siebie i Twoje działanie jest niezbędne do rozwiązania obecnego problemu.

 

czy ten sen może mieć związek z moim bratem?

Jest to bardzo prawdopodobne, niemal pewne.

Zależy jak Ty to czujesz. To Twój sen :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...