Skocz do zawartości

Szatan i świeca.


Antares27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę Was o pomoc w interpretacji:

 

Nie jest to cały sen tylko tyle ile z niego pamiętam: Jest noc. Podwórko mojego domu, ktoś (prawdopodobnie nie ja, przynajmniej nie czuję abym był to ja) próbuje przesunąć samochód do przodu, przestawić go(identyfikuję to auto we śnie jaki czerwone Ferrari). Jest to niemożliwie ponieważ tylne koła ślizgają się cały czas po powierzchni. Mielą w miejscu, piszczą. Mam wrażenie że jest to ingerencja czegoś złego, poczucie to mam ze wcześniejszej części snu której nie pamiętam. Za "moim" autem stoi inne z kim w środku - "szatan". Wiem, że wystarczy się skusić aby auto złapało przyczepność i ruszyło z miejsca. Będąc w "moim " aucie przez lusterko wsteczne widzę zapalone reflektory tamtego samochodu. Akcje przenosi się do jakiegoś pomieszczenia pełnego ludzi, jakbym szedł przez klub nocny. Dostaję się, lub raczej pojawiam się w swoim domu. Stoję przy stole i widzę świeczkę na nim stojącą. Rozpoznaję ją jako poświęconą świeczkę z pierwszej komunii. Wysoka na 15 cm, szeroka, mam wrażenie, przekonanie że jej płomień oczyści ze zła nasz dom, mniej więcej jak chodzenie ze świeczką do każdego kąta w domu i wypala emocje. Obok niej chyba leży paczka zapałek. Moja Mama mówi mi abym ją zapalił, co też robię, ale w tym momencie zaczyna ona kręcić się w kółko drżeć tak, że płomień gaśnie. Biorę ją do ręki i próbuję zapalić ale nieskutecznie. Cały czas drży. Mama woła do mojego Taty żeby zobaczył co się dzieje. Obracam się i widzę go leżącego na kanapie, pod kocem i półprzymkniętymi oczami, tak jakbyśmy go właśnie obudzili. W tym momencie się budzę, przerażony. Dodam, że jak zwykle po takim śnie patrzę na zegarek i jest 3.15. :D Nie wiem czy to ważne ale zawsze po snach które mnie budzą patrzę na zegarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...