Jump to content

dziwne


uncredible

Recommended Posts

miałam bardzo dziwny sen śniło mi się że była wigilia wróciłam do domu i okazało się że nie mam zrobionych żadnych zakupów byłam przerażona że w tak ważne święto nie jestem przygotowana zwróciłam się do męża dlaczego nie kupił chleba szybko pobiegłam do sklepu co mnie zdziwiło to to że chwyciłam klucze od samochodu i to ja miałam prowadzić(zazwyczaj jest inaczej) weszłam do sklepu wkładałam do kosza potrzebne mi rzeczy byłam zdziwiona że sklep jest jeszcze otwarty potem dwóch chłopców stuknęło mnie koszykiem do zakupów kiedy wezwałam ochronę przeprosili mnie potem śniło mi się że zakopałam pieniądze w ziemi które miałam przeznaczyć na prezent dla teściów a potem z powrotem je wykopałam z tej ziemi (pomieszanie z poplątaniem;) )

Link to comment
Share on other sites

Uncredible, sądzę iż interpretacja tego snu jest niemalże dosłowna. W niedalekiej przyszłości zostaniesz zaskoczona jakimś faktem i zmuszona do podejmowania szybkich decyzji. Nie stracisz zimnej krwi i sprawnie wszystkim pokierujesz. Nawet jeśli pojawią się jakieś komplikacje wyjdziesz z nich obronną ręką. Będą sukcesy zawodowe i dostatek.

 

To zakopywanie i odkopywanie pieniędzy również rozumiałabym w ten sposób, że będziesz 'odkopywać' coś, co kiedyś zakopałaś gdzieś w sobie, w natłoku codziennych spraw. Coś, co dla Ciebie prywatnie posiada dużą wartość.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...