Skocz do zawartości

Kupowanie nowych butów dla mamy


pinka15

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mi się śniło, że poszłam do marketu z przynajmniej dwiema osobami (moje kuzynki). Miałam kupić mojej mamie buty, miały one być wygodne (coś może jak baleriny), szukałam butów w tym sklepie i jak znalazłam stoisko,to się nie mogłam zdecydować. Pamiętam, że były tam tez takie buty jak moja mama już ma (zielone baleriny, jak coś). Chciałam zadzwonić do mamy i się zapytać, które wziąć, ale nie mogłam, telefon mi się zacinał

To wszystko co pamiętam, nie wiem czy się dodzwoniłam... nie wiem czy kupiłam te buty.

 

Wiem że byłam... tak jakby sfrustrowana, że nie wiedziałam które kupić.

Aha i jeszcze: oprócz butów kupowałam jeszcze coś, ale nie pamiętam, co to było... I na początku nie wzięłyśmy koszyka dopiero później jak szłyśmy obładowane jakimiś rzeczami to wzięłyśmy koszyk. Niestety nie pamiętam, czy to było przed czy po tym jak poszłyśmy po buty...

 

I jeśli to coś pomoże...:

Wieczorem dużo myślałam o swoim życiu i moich kontaktach z innymi ludźmi... Nie jestem z nich zadowolona, chociaż niejednokrotnie próbowałam się zmienić. Pomyślałam sobie, że moim największym marzeniem jest, żeby znaleźć prawdziwą przyjaciółkę (wiem, że to trochę dziecinne) i może mój sen jest z tym związany, bo jak sprawdzałam zakupy dla siebie (a ja kupowałam jakieś inne rzeczy oprócz butów) oznaczają spełnienie marzenie...

 

Proszę o pomoc :)

Paulina, 15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

pinka15

Tak właśnie myślę że chodzi o wybór przyjaciółki - widocznie masz problem wyborem, decyzją.. nie jesteś pewna czy ta czy tamta osoba jest ta odpowiednią - widocznie za bardzo kierujesz sie rozumem co jest też powodem Twoich rozsterek.. nie wiesz co wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...