Skocz do zawartości

Nowy pokój


clara_aneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc! Śniło mi się, że wróciłam do domu po dłuższej nieobecności i zobaczyłam, że jest u nas w domu nowy pokój, którego wcześniej nie było był duży i ładny rodzice kończyli go remontować i powiedzieli mi, że zmniejszyli ich sypialnie bo nie potrzebna taka duża, jeszcze była zrobiona nowa łazienka(od dłuższego czasu w nieużywanym pomieszczeniu planujemy ją zrobić ale brak środków finansowych) rodzice powiedzieli mi żebym wybrała sobie szybko panele to jeszcze mój pokój odremontują ja się nie zgodziłam i powiedziałam, że szkoda pieniędzy, ale cieszyłam się, że będę mieć więcej pokoi w domu. Co to może oznaczać? Czuję, że ten sen ma jakieś większe znaczenie. Aktualnie u mnie w domu nie planuje się nic związanego z remontem. Proszę o pomoc w interpretacji.

Edytowane przez clara_aneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clara_aneczka, dom/mieszkanie, jego wygląd (zewnętrzny/wewnętrzny) często odzwierciedla samego śniącego. Remont oznacza jakieś zmiany, które zajda w Twoim wnętrzu, dodatkowy pokój to znak, że wzbogacisz się wewnętrznie, duchowo bądź o jakieś cenne doświadczenie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...