Skocz do zawartości

Arsenal_boy

Rekomendowane odpowiedzi

mam prosbe o interpretacje tych snow. a wiec tej nocy snilo sie mojej dziewczynie ze zginalem w wypadku. umowiony bylem z nia na spotkanie ona czekala, widziala moj samochod przejezdzajacyi mnie za kierownica. jednak dlugo sie nie pojawialem w wyznaczonym miejscu wiec powiedziala ze nie bedzie dluzej czekac i poszla... za chwile patrzy a ta moj samochod rozwalony na slupie, wiec podbiegla do mnie a ktos jej powiedzial-juz mu nie pomozesz bo on nie zyje.

 

co ciekawe 2 dni temu mojej kolezance tez sie snilo ze zginalem. nie znam dokladnie tego snu ale wiem ze bylem w sredniowieczu, bylem jakims bohaterem miasteczka i zostalem zabity podczas walki, gdy zginalem wszyscy za mna plakali.

 

prosze o interpretacje, z gory dziekki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsenal_boy,

 

Przepraszam za pytanie, ale czy jesteś wporządku wobec swojej dziewczyny?

Jeżeli jest coś nie tak, to sen może wskazywać na Wasze rychłe rozstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caliah jestem bardzo w porzadku wobec niej, zreszta ona ma tego swiadomosc, choc jestesmy od siebie daleko, stale do niej dzwonie lub pisze, po pracy zamiast ze znajomymi na piwko to wole z nia na skype pogadac czy przez tel, ona dobrze o tym wie. wiec co to moze znaczyc?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak, to sen Twojej dziewczyny wskazuje na konfrontację jej uczuć, która jest skutkiem Waszej rozłąki.

Twoja dziewczyna źle ją znosi, obawia się o Ciebie i Wasz związek.

 

Twoja koleżanka widzi zmiany. Widzi, że jakiś etap Twojego życia dobiegł końca i rozpoczął się nowy. Nowe plany, oczekiwania, nadzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze bardzo o wytlumaczenie mi tych snow.

 

Kilka dni temu:

Śniło mi się że bylam u siebie w szkole<na przeciwko naszych drzwi znajduje sie kościol>Pamietam ze dgy tam weszlam dziwnie sie poczulam,jakbym przed czyms lub kims musiala uciekac,ktos kazal zejsc mi do piwnice wiec na dyzurce zaczelam czegos szukac,to jak jak =as magia widzialam w zmiejszeniu tamte pomieszczenie jak w harrym poterze,nagle przedemna na schodach jakis obcy mezczyzna zaczal zabijac wiertarka jakiegos innego mezczyzne,oby dwoch nie znalam,znecal sie nad nim ,az w koncu ten upadl martwy ,popatrzysz sie wtedy na mnie<morderca>i czulam ze chce mnie zabic.Nagle do zkoly weszla moja znajoma<nie lubie jej>ale o dziwo zaczelam jej pomagac zeby nic jej sie nie sle nie stalo ,szybko piebieglysmy do koscioloa,caly czas ja ciagnelam bo nie chciala ze mmna isc,nie wiedziala o co chodzi.Myslalam ,ze jestesmy bezpieczne,ale wtydy zgaslo swaitlo,nikt nie reagowal,polozylysmy sie na ziemi i zaczal<morderca>mnie szukac,wiem ze to dziwne lae po zebach,sparwdzal jiekie mam i pomylil sie ,jeszcze przed tym rzucialam wodą w butelce,nawet pamietam dokladnie ze ,,kroplą Beskidu''=)w malej buteleczce i miala ja moja ta moja znajomai pozniej slyszalam tylko jak ja zabili,a mnie nie i sie obudzilam

 

 

A dzisiaj:

 

Śniło mi sie ze bylam w jakim bloku,nawet nie wiem gdzie,chcialam z tamta wyjsc ,jakim mezczyzna z otworzyl mi dzrwi<w mieszkaniu>ze mna wyszlitakze inni ludzie,ale znow sie poczulam ze musze przed czym uciekac zobaczyl jak urzada ktos zasace przedemna szedl jakis mezczyzna widzialam jak go zabijaja,a za nim byla kobieta krzyczalam zeby wrociala ze mna do mieszkania lecz ona mowila ze sie spieszy,a tamten facet ktory otworzyl mi drzwi nie pozwala; wejs do srodka mieszkania,kobiete takze zabili,nagle znalazlam sie w innym miejscu ,chyba na dworze,czulam ze czegos szukam,a zarazem uciekam i sie starsznie boje,ze stanie i sie krzywda i sie obudzilam

 

co one moga oznaczac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...