Skocz do zawartości

Schody, szklane drzwi, dziewczyna - powtarzający się sen


prezio1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chciałbym się dowiedzieć co może oznaczać następujący sen (powtórzył mi się już 3 raz): Idę schodami w górę ze spuszczoną głową, podnoszę głowę i nagle widzę szklane drzwi za drzwiami dziewczyna idąca z jakimś chłopakiem za rękę tymi samymi schodami w dół w moją stronę(tak trochę za mgłą). Nie wiem kim ona jest ale czuję że wiele mnie łączy z tą dziewczyną i mam wrażenie że ona również ma podobne uczucie w stosunku do mnie...natomiast chłopak idący z nią za rękę jest wrogo do mnie nastawiony. Widząc te szklane drzwi próbuje przejść przez nie, tak jakbym myślał że to jakiś portal lub coś podobnego. Lecz nie mogę przejść ponieważ jest to tak jakby szkło, plastik. Chcę się do niej dostać. Złoszczę się, zaczynam panikować, chce mi się płakać z żalu że nie mogę się do niej dostać. Wtedy tak jakby wpadam na pomysł...zauważam że przy tych drzwiach jest klamka... wcześniej nie wpadłem na prosty pomysł że mogę otworzyć drzwi klamką, chciałem przejść przez nie bez otwierania. Ogarnia mnie niesamowite szczęście że znalazłem sposób. Cofam się o 3 schodki do tyłu żeby móc otworzyć te drzwi w swoją stronę i sen się kończy. Podczas snu towarzyszą mi silne emocje...

 

Myślę że może mieć to coś wspólnego z tym że ubiegam się o względy pewnej dziewczyny i nie jest łatwo... natomiast byłbym bardzo wdzięczny jeślibyście zinterpretowali ten sen może jakoś dokładniej, może jakieś wskazówki z niego wyciągnę? dzięki z góry pozdrawiam

Edytowane przez prezio1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,to że idziesz schodami i to pod górę to znaczy,że w chwili obecnej masz ciężko,lub będziesz mieć. To,że nie mogłeś do niej dotrzeć,może oznaczać,że w życiu ona może być Twoją bratnią duszą,osaczoną przez tego chłopaka,który jest taką barierą i jest zazdrosny. Lub celowo siły wyższe was rozdzieliły. I w tym śnie może chodzić o to,żeby zawalczyć o szczęśliwą przyszłość,bo może się okazać bardzo owocna.. Co może Ci się udać.

To,że Ci się śnił kilka razy znaczy,że jest ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...