Skocz do zawartości

Rozne sytuacje, bijatyka


Druss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj mialem sen o tym ze bylem gdzies z kumplami i doszlo do jakiejs bijatyki i pod wplywem moich udezen (piescia, noga itp) przeciwnik wogule nic nieodczuwal tylko stal i czekal na jakis cios ktory go zaboli. za to z kolei ich uderzenia sa bardzo mocne i zawsze trafiaja.

 

Taki sen ze niemoge zrobic krzywdy, pobic przeciwnika juz mialem nie raz.

 

Ja jako sam cwicze w domu na silowni i po takim snie mam wrazenie ze moje treningi ida na marne ...

 

co moze oznaczac taki sen ??

Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o Twoją siłę fizyczną w realnym świecie. Przynajmniej nie do końca.

 

Na poziomie relacji z ludźmi ogólnie sen może oznaczać poczucie bycia gorszym, osaczonym czy poniżanym, niemożność odgryzienia się innym i przeciwstawienia się.

A jeśli mówimy o tym śnie w kontekście trenigów - chyba nie mierzysz sił na zamiary, oczekujesz nie wiadomo jakich rezultatów, chcesz być najlepszy i cały czas czujesz, że to za mało, że nadal nie wybijasz się niczym szczególnym wśród ludzi i na nich nie robisz wrażenia. Pamiętaj tylko, że to Twoje subiektywne wrażenia, tak naprawdę ludzie na pewno nie patrzą na Ciebie w ten sposób. Powinieneś tylko trochę wrzucić na luz i zmienić nastawienie do tych treningów ;P

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...