Skocz do zawartości

Chłopak i jego była, zdrada, bójka, złość


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek mam takie pytanie, czy złe sny też się interpretuje? Chodzi mi o taką sytuację, że coś się wydarzyło w ciągu dnia i potem pojawia się zły sen, nie do końca na dany temat, ale związany z tą osobą itd. Bo ja wczoraj pokłóciłam się z chłopakiem, poszłam spać bardzo zła i zmęczona i właśnie w moim śnie pojawił się on, ale sytuacja była w ogóle nie wiem skąd wzięta.

 

Zaczęło się tak, że pojechałam do mojego chłopaka do domu i już od początku snu byłam bardzo zdenerwowana (pewnie emocje z rzeczywistości przeszły do snu). Na klatce schodowej spotkałam go z jakąś dziewczyną Asią, chwilę później dowiedziałam się, że to jakaś jego była dziewczyna, że jakoś tak się złożyło, że ona do niego napisała po długim czasie i przyszła do niego się spotkać (przy czym on nigdy nie miał żadnej byłej Asi). Jedyne co pamiętam o niej to, że była blondynką o włosach do ramion. No i jakoś wyszła taka sytuacja, że ja się na nią rzuciłam i jej tak perfidnie dałam w twarz no i zaczęłyśmy się szarpać itd., a mój chłopak nic nie robił tylko siedział sobie na oknie na klatce i się na nas patrzył czasem, ale w większej mierze zajmował się swoim telefonem. Ja się strasznie wkurzyłam o tą dziewczynę i stwierdziłam, że mam dość i idę do domu (akurat podobna akcja była wczoraj, że się bardzo zdenerwowałam i po prostu wyszłam, nawet można by powiedzieć, że uciekłam). Pojechałam do domu taka zła, ale niedługo później stwierdziłam, że do niego znowu pojadę i miałam nadzieję, że tej dziewczyny już tam nie będzie. Pojechałam, znów jestem na klatce u niego, wchodzę do niego do mieszkania. Mój chłopak leży na łóżku i ogląda po cichu tv, a ta Aśka leży na podłodze i śpi, miała normalnie tam położoną kołdrę, poduszkę itd. Zapytałam chłopaka o co w ogóle chodzi, że czemu ona tu nadal jest i tutaj już nie pamiętam za bardzo co się działo, ale chyba wyszliśmy z chłopakiem na klatkę i ja go zaczęłam wypytywać o nią itp., a on mi wtedy powiedział, że ona po prostu chciała się spotkać, bo się dawno nie widzieli i takie tam. I w tej rozmowie zapytałam go, czy ona spała z nim na łóżku, a on, że tak, potem ja zapytałam, czy się przytulali czy coś, to on na to, że tak. No to ja już wkurzona zapytałam prosto z mostu, czy spał z nią, czy mnie zdradził, a on znowu twierdząco. No to ja już wku*wiona, wzięłam tą laskę za kłaki i znowu zaczęłyśmy się bić. Po tym wyszłam chyba od niego bardzo zdenerwowana i zapłakana.

 

No i teraz mam takie pytanie, czy taki sen pod wpływem emocji z rzeczywistości też się nadaje do interpretacji, czy nie? Jeśli tak to bardzo proszę o wyjaśnienie mi co ten sen oznacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jesteś przypadkiem chorobliwie zazdrosna o swojego chłopaka? Nie obawiasz się, że ktoś Ci go zabierze/odbije? Może to tylko reakcja podświadomości na Twoje lęki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Bartnicki

Kuroi Neko witaj, cóż za spotkanie! dawno Cę nie "czytałem" ;) Jak zdrowie, ciesze się, że jesteś.

Niedawno zastanawiałem się co się z Tobą dzieję bo jakoś nie pisałaś.

 

Ja generalnie "złych" snów nie interpretuję. Do dziś pamiętam te Twoje pająki ;) (pająki, pająki i pająki, co sen to zawsze jakiś pająk we śnie ;)

 

pozdrawiam Cię, pisz jeszcze czasami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mika43 - chorobliwie zazdrosna to na pewno nie, nigdy nie byłam typem zazdrośnicy :)

 

Jacek - no dawno mnie nie było, bo jakoś nie mam żadnych konkretnych snów od jakiegoś czasu albo raczej nic nie pamiętam tylko kilka epizodów itp :P A zdrowie dobrze, mogę się pochwalić, że w tym roku po raz pierwszy od lat przedszkolnych nie dostałam jeszcze alergii pyłkowej, z którą zawsze męczę się już od początków kwietnia :) Nie wiem jak to możliwie, jakiś pomysł? Aż mnie skręca, że tyle tabletek na alergię nakupowałam a tu wałek, nie ma alergii :D

 

Również pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...