Skocz do zawartości

Sen o żyletkach???!!!


piciv

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim! Mozecie mi poweidziec jak to mozliwe ze mi i mojej dziewczynie snilo sie w ta sama noc to samo? Tzn ze wlozylismy sobie do buzi zyletki i plulismy krwia i zyletkami...ogolnie to niby znaczenie tego snu jest takie ze sie poplaczemy ale wlasnie razem poplakalismy sie przedwczoraj wieczorem a w nocy mielismy ten sen :P wiec jak to mozliwe hę? :chytry_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piciv, nie wiem z jakiego powodu się popłakaliście, ale wiem, że żyletki w ustach są przenośnią ostrych słów - jednym słowem kłótni.

To normalne, że sen stanowi odreagowanie wydarzeń które miały miejsce za dnia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tam mala klotnia ale potem sie pogodzilismy i ten sen... :) wiec jak to mozliwe a nie spalismy razem w ten dzien i w ta sama noc ten sam sen??? przeznaczenie? :) jestesmy dla siebie stworzeni?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piciv, na pewno wykazujecie się podobną wrażliwością, w ten sam sposób postrzegacie i odczuwacie pewne rzeczy. Jeśli przyjrzysz się głębiej snom opisywanym na tym forum zauważysz, jak wiele osób śniąc dany symbol znajduje się w podobnej sytuacji.

Skoro więc oboje byliście uczestnikami tego samego wydarzenia, nic dziwnego że w ten sam sposób je odreagowaliście.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...