Jump to content

Dziwny Mężczyzna caly czas


prezes0018

Recommended Posts

Witam od pewnego czasu sni mi sie pewien mezczyzna. Zaczelo sie od tego ze wchodzialam na jakas gorke. tam siedzialy moje kolezanki. usiadlam z nimi i w pewnym czasie pojawil sie chlopak wieku okolo 20-paru lat. Potem snil mi sie on jak ja stalam na przysatanku autobusowym i ja mialam zawieszony satnik na szyji i prosialam go zeby mi odpial. Ten chlopak sni mi sie bardzo czesto a ja go wogole nie znam. Prosze i interpretacje tego. Dziekuje Bardzo Marta

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to nic innego jak personifikacja Twoich marzeń o drugiej osobie, którą chętnie byś dopuściła do bliższego kontaktu (symbol bielizny).

 

Aczkolwiek, jeśli śni on Ci się tak często i od długiego czasu, proponowałabym Ci zagłębienia się w temat świadomych snów (z angielskiego Lucid Dreams, w skrócie LD). Jest temat o tym na forum. To działa na takiej zasadzie, że w którymś momencie zdajesz sobie sprawę, że śnisz, ale się nie budzisz od razu - taka ciekawostka związana raczej z pracą mózgu niż ezoteryką, chociaż jest to w niej wykorzystywane. Mogłabyś wtedy z tym chłopakiem porozmawiać w pełni świadoma i może powiedziałby Ci coś ciekawego. Rano po obudzeniu się będziesz na pewno pamiętać ten sen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...