Skocz do zawartości

Dziwne zdarzenie


OG_wujek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to jest mój pierwszy post tutaj, więc witam ;) Ale do rzeczy: Ostatnio przydarzyła mi sie pewna dziwna rzecz: no to tak wczoraj dostalem na gg wiadomosc od nieznanego numeru, o tresci takiej jakby zdanie wyrwane z rozmowy

20:36:38

pomyslalem ze pewnie ktos sie pomylil

20:36:55

ok, to zignorowalem, chociaz troche tego zaluje

20:37:27

za jakies 30 min postanowilem napisac smsa do siostry ciotecznej jak zyje, bo mieszka baaardzo daleko

20:37:33

ok, napisalem

20:37:45

przyszla wiadomosc od niej

20:38:22

w tresci odpowiedzi byla prawie ze ten sam tekst jak w tej wiadomosci co dostalem na gg

20:38:30

sczailem sie

20:38:45

chcialem zobaczyc w archiwum czy faktycznie

20:39:27

otwieram, a w archiwum gg, nie ma zapisanej tej wiadomosci, pomimo tego ze wszystkie wiadomosci sa zapisywane

20:39:36

i stad moje pytanie

20:39:41

O co chodzi?

 

Sory, że rozmowa gg, ale dyskutowalem na ten temat z kolezanką ;) Ale naprawdę, nie wiem co to może zanczyć, a i jeszcze sorry jak w złym miejscu umiescilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj jest? Czekam jósz tyle czasu i nikt nie odpowiada!

 

 

 

 

 

P.S. Sorry za post pod postem, i za błąd, ale na coś takiego dużo ludzi zwraca uwagę, i może ktoś to zobaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak "JÓSZ" tyle czekasz, to byś ten post porządnie napisał a nie łapał ludzi na błędy ortograficzne, bo i tak masz interpunkcyjne. I co my jesteśmy biuro informatyczne, żeby rozmowy z GG czytać?

 

 

JÓSZ niedługo na forum "kulczak w trzy minut".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, i jednak moja metoda działa ;) I faktycznie jest zapisane w tych spoza listy, i jest dokładnie TO SAMO, tylko że skrócone. Czyli mam się o co martwić czy niekoniecznie? ;) Dzięki za odpowiedź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie, a co tu jest do rozumienia? Najpierw przeczytaj to co sam napisałeś, a potem poszukaj odwagi, żeby nadal gadać, że nie rozumiesz. Może mamusi zapytaj, ona pewnie cię zrozumie.

A Ilao dziękuj za grzeczność, bo odpowiedziała ci nadzwyczaj uprzejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...