Jump to content

próba samobójcza


creepygirl

Recommended Posts

od razu przepraszam ze drugi raz o tym pisze ale jestem nowa i zamieściłam temat nie tam gdzie trzeba:/

 

 

miałam dziwny sen, bardzo realny.... śniło mi się że dowiedziałam się o śmierci matki i miałam się gdzieś przeprowadzić z jej narzeczonym. kiedy wyszedł na chwile z domu próbowałam popełnić samobójstwo, skoczyć z balkonu, ale wtedy ktoś nagle wbiegł i mnie powstrzymał od tego.. kiedy się obudziłam ze łzami w oczach zaczełam szukać matki po mieszkaniu i w końcu jak ją zobaczyłam zdałam sobie sprawę że to był tylko sen..

 

sprawdzałam znaczenia tego snu w sennikach i znalazłam że śmierć matki symbolizuje koniec pewnego etapu a samobójstwo nieszczęście z własnej winy, ale nie znalazłam co symbolizuje próba samobójcza.. jeśli ktoś może mi pomóc to proszę o to bo ten sen nie daje mi spokoju..

Link to comment
Share on other sites

creepygirl, sądzę iż ten sen przypomina Ci, że pora przestać użalać się nad sobą i nadmiernie przejmować się codzienną walka o byt. Tylko wówczas uda Ci się pokona piętrzące się trudności. Jeśli chcesz we śnie popełnić samobójstwo, to prawdopodobnie szukasz wyjścia z sytuacji, kiedy inne możliwości wydają się wyczerpane. Pamiętaj jednak, że masz w sobie dość siły, żeby poradzić sobie z kłopotami.

 

(A tak na marginesie, ten post również został zamieszczony w złym miejscu ;) Przenoszę)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

dzieki:) rzeczywiscie to co piszesz chyba moze mi pomoc bo rzeczywiscie mam teraz sporo problemow i watpie ze sobie z nimi poradze.. i przepraszam jeszcze raz za te posty ale zawiana troche jestem:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...