Jump to content

ogi

Recommended Posts

Proszę o pomoc , mam wrażenie że ten sen dużo znaczy.

 

Śniło mi się, że znalazłam się w jakimś nowym mieszkaniu , nie było w nim w ogóle mebli,same gołe ściany,ale piętrzyły się poupychane, jak to po przeprowadzce, kartony. Całe mnóstwo , znacznie więcej niż "powinno" ich tam być. Po tym domu chodzili jacyś obcy dla mnie ludzie, wszyscy odświętnie ubrani , i wręczali mi prezenty. Każdy coś dla mnie miał, a ja byłam bardzo zaskoczona, bo nie miałam czego dać w zamian. Wtedy w międzyczasie zdałam sobie sprawę, że mam mnóstwo zwierząt, które są poupychane w tych kartonach i muszę je znaleźć zanim się poduszą. Starałam sie sobie przypomnieć ile i jakie dokładnie to zwierzęta są, ale nie umiałam i było mi ich strasznie żal, bo bałam się, że powyciągam je już zdechłe. Zaczęłam je odkopywac ale miałam koeljny dylemat : były tam między innymi koty, pająki, psy, króliki, węże, ptaki , chomiki, jaszczurki, w zasadzie chyba wszystko co tylko można mieć w domu, ale nie mogłam ich wypuszczać bo bałam się , że sie pozagryzają (kot zje ptaszka, pająk dziabnie kota , wąż zje królika itd). Z pudełka wypełzł wąż, był czarny, lśniący, bardzo długi i cienki, wpełzł mi do nogawki, ale ja w ogóle się go nie bałam ani nie brzydziłam, po prostu zaczęłam go wyciągać i kiedy to robiłam, on znacznie zwiększał swoje rozmiary. Sen zakończył się bez wyraźnego punktu kulminacyjnego, ciągle bałam się że nie zdążę powyciągać zwierząt zanim się uduszą.

Link to comment
Share on other sites

Ogi, ten sen mówi o zapomnianych znajomych. Motyw z nowym mieszkaniem, pudłami i prezentami oznacza, że zajęłaś się nowymi zajęciami. Twoje (prawdopodobnie liczne) znajomości nie rozpadły się, ale kontakt powolutku zaczął zanikać, co zaczynasz zauważać. Powinnaś po prostu dać ludziom znak, że żyjesz ;)

Co do węża - to ktoś istotny, na kogo zwracasz uwagę. Wabiący Cię kochanek lub po prostu oszust, jakaś wredota, która się Ciebie uczepiła, ale nie wydaje się ona specjalnie groźna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...