Skocz do zawartości

Demon w powtarzającym się śnie


ciemnopl

Rekomendowane odpowiedzi

Sen który tutaj opiszę jest snem mojej przyjaciółki nie moim, dlatego będę się starał opisać to jak najstaranniej z informacji które mam.

 

sen jest powtarzający się. Wydaje jej się ze zasypia lecz nie śpi - wgl nie wypoczywa. Zasypia i od razu jakby stała gdzieś obok łóżka i widziała w nim siebie. Zaraz obok łóżka stoi czarna postać - według niej diabeł bądź demon z wyraźnym celem zabicia jej. zaraz po ujrzeniu tego budzi się już rano. Sen jest nadwyraz rzeczywisty. Poza tym powtarza sie co noc, nic innego jej się od bardzo dawna nie śniło. Co noc postać jest trochę bliżej.

Martwi mnie to zwłaszcza że z osobami które dla mnie dużo znaczą mam jakieś połączenie którego nigdy nie chciałem określać, najczęściej jestem w stanie określić nastrój takiej osoby, jakby mimowolnie on mi się nasuwa, czasem mam wizje związane z tą osobą. Zanim powiedziała mi o tych snach miałem wizje że w pełnie coś w niej umrze, zabite lub pochłonięte. Tak jakby umarła, a nadal żyła.

 

Może ktoś wie z czym to jest związane ew co mogę zrobić aby temu zaradzić.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście powiem wam że raczej nie zajmuje się takimi rzeczami i ciekaw teraz bardziej jestem co to było. Jestem mistykiem Rasta, mam dar do tego. Mam kontakt z duchami drzew i wieloma duszami ludzkimi. Ten demon odszedł w pełnie, razem z nim sny. Ten demon był raczej jak czyjaś dusza według mnie, bo mogłem z nim rozmawiać, a jestem pewie że demona strikte bym nie opanował, chyba bym nawet nie próbował. Za moją namową odszedł bez słowa.

 

Apropo mojej wizji, wiedziałem ze ma się ona spełnić w pełnie właśnie i do końca nie pojmuje tego. Zazwyczaj rozumiem co się dzieje w moich wizjach i co się dzieje z duszami po rozmowie. Wy patrzycie na to z innej strony niż ja, może coś mi wyjaśnicie. nie wiem sam na co liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...