Jump to content

Ryk Demona.


LeSay
 Share

Recommended Posts

Witam. Pisze poraz pierwszy na tym forum.

Co jakis czas sni mi się... Demon. Jednakże najważniejszą rzeczą jest jego Ryk. Szukałem po różnych sennikach i pogrzebałem troche na forum. Niestety było tylko o demonie. A mi chodzi o jego Ryk.

 

Przepraszam za niejasności i mętność mojego Tekstu.

 

Sen toczy sie w domu. W moim pokoju. Żólte ściany i jedno okno. Pokój jest dość duży bo jest to dom jednorodzinny. Mam w nim jeden narożnik i łóżko. Szafe, stól tv kompa biórko i 2 Pamiątki Pierwszej Komunii na ścianach. (Jedna jest mojego młodszego brata)

Było jeszcze jedno pomieszczenie... Niewyremontowany pokoik mojego Starszego. Jest tylko wylana posadzka położona gładź i okropny bałagan. W moim pokoju jest wszystko w porządku Jedyne co sie zmieniło to to że łóżko stoi na miejscu narożnika. A narożnika nie ma.

 

Są w nim 4 osoby. Ja. Brat. Moja dziewczyna i jedna tajemnicza osoba. Pojawia sie pod koniec snu.

Siedze sobie przed kompem i nagle do mojego pokoju wbija brat. Mowi ze widzial ducha. Nagle leże z bratem na łóżku i oglądam TV. W nim leci... "Paranormal Activity 2". Światło jest ciągle zapalone. Nagle coś w tym niewyremontowanym pokoju stuka. Brat otwiera drzwi. (Jeśli oglądał ktoś Paranormal Activity i pamięta scene gdy jedna z sióstr z jakimś starszym gościem z kamerą wywyłouje "Krwawą Merry" to było to na podobnej zasadzie tyle że nic nie dobijało sie do dźwi i nie wbijało pazurów w ciało). Coś stuka. Brat mówi "To ten duch". Zamyka drzwi. I niby nigdy nic kładziemy sie i oglądamy TV dalej. Na prawo jest Szafa. A na lewo stolik a na nim TV. Film leci dalej... Nagle koło ściany pojawia sie Moja dziewczyna. Karolina (Stosunki między nią a mną są bardzo dobre. Jesteśmy "parą idealną" Przynajmniej ja tak sądze. Byla tylko jedna "poważna" kłótnia a jestem z nią już 5 miesiąc. Jak dla mnie to nowość, dla niej tak samo) Stoi bokiem do mnie. Przodem do szafy. Na szafie jest stare pudło z ... Harmonią. Ona sięga do niego na palcach stojąc bokiem do mnie i brata. Wygląda normalnie... Jak zawsze. Nie było nic dziwnego w zachowaniu żadnego z nas. Ani w zachowaniu brata ani w moim ... Ani w Karoliny. Tyle że wg mnie to ona była tym Demonem. I nagle otwierają się i zamykają drzwiczki z górnej części szafy. 2 razy. Poczem Karolina znika. I dzwoni do mnie na telefon. Z jej numeru. Odbieram i dziwnym trafem włączam na głośnik. Poczem Słysze Ryk. Nie z tej ziemi... Nie można go opisać... Trwa on ok 4 sekund. Po ryku pojawia sie 4 osoba. Ten tajemniczy mężczyzna. Możliwe że jest to Chrzestny Mojego Brata. Krzysztof. Przynajmniej takie miałem wrażenie po tym jak po przebudzeniu sie przypomniałem sobie ten sen. Nie widziałem go. Wiem że był... I że widziałem jego szare plecy. Miał lub miało 2 nogi i raczej był to człowiek. Uciekam Ostatni za plecami słysząc Demoniczny Ryk. Cała akcja działa się w nocy. Obudziłem sie w okolicach 3 nad ranem.

Gdy już sie przebudziłem zwinołem się w kulkę zakryłem kołdrą i zasnołem. Tej samej nocy miałem sen o mojej śmierci. O 2 moich śmierciach. Poprzez Utopienie i rozszarpanie. Przez coś co przypominało dzika. Moge wam go opisać ale nie wiem czy ma on jakikolwiek związek z Rykiem Demona.

Mialem też Drugi Inny Sen w którym też chodziło o Ryk Demona. Ale to było ok 2-3 miesięcy temu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...