Skocz do zawartości

okturga

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kogutem. Moja mama i moja dziewczyna to kurczaki. Jestem w domu. Mama z dziewczyną wracają skądś razem. Mam sprawę do matki, więc idę do niej, ale ona mówi mi, że jest dziewczyną, która upodobniła się do matki, matki mam szukać w ogrodzie. Po znalezieniu matki idę do pokoju, w którym spałem w młodości (a który do mnie nie należał). Dziewczyna już w swojej skórze leży na łóżku i czyta książki z domowej biblioteczki (jest polonistką z wykształcenia). Idziemy na spacer. Nie pamiętam szczegółów, coś znikało, coś innego pojawiało się. Dziewczyna cały czas się droczyła. Wypełniała mnie jakaś pewność, przeczucie zbliżającego się miłosnego spełnienia. Później pojawili się piraci. Zaczęli przypływać od strony morza w wymyślnych pojazdach. Przerażeni. Zaatakowałem, nurkowałem, fruwałem, niszczyłem piratów, ich pojazdy zamieniały się w drzazgi, a sami szli na dno. Przez cały sen latałem. W każdym śnie latam, odkąd pamiętam...

 

Jeśli ktoś doczytał do końca i przestał się śmiać to może da znać co te absurdalne wizje mogą znaczyć? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To, że latasz jest oznaką tego, że lubisz bujać w obłokach, być może coś przekładasz, bo boisz się coś zrobic, ale całą sytuacje tworzysz w głowie i marzysz.....

Pokonywanie piratów oznacza pokoania jakieś problemów, trudności, blokad itd. To, że czytała książke oznacza, że rozwija się i poszkuje wiedzy, coś się pojawiło i znikało pokazuje zmiany na waszej drodze.

Co do tych kurczaków, pokazane są różnice pomiędzy płciami i to ty być może maz nimi pokierować, a one są do sibie podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...