Skocz do zawartości

Sen o podróżowaniu u boku "byłego"


natisk8

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen o wielu nie łączących się ze sobą wątkach. Był bardzo wyraźny a najlepiej zapamiętałam jeden jego fragment:

Płynęłam na małym pontonie, naprawdę malutkim, razem ze swoim byłym, który siedział za moimi plecami. Ponton bardziej przypominał dmuchany fotel, płytki jak materac i o bardzo niskim oparciu. Był tak krótki, że po tym jak mój "były" wyciągnął nogi, ja musiałam usiąść bokiem i zarzucić nogi przez oparcie. Ale mimo to czułam się w nim całkowicie bezpieczna. Płynęliśmy powoli, woda była spokojna, nie sterowaliśmy, jakby rzeka sama powoli nas prowadziła tam gdzie mamy dopłynąć. Zaczęłam mu wtedy opowiadać, że bardzo chcę podróżować, przynajmniej po Europie, że chciałabym zobaczyć wszystkie te cudowne miejsca. W tym momencie po bokach zaczęły roztaczać się cudowne krajobrazy, które co chwila się zmieniały, te wszystkie cuda natury. Byłam ich świadoma, chciałam patrzeć prosto na nie i je podziwiać, w wodzie pływały wielkie i niegroźne ryby, ale nie byłam w stanie, bo patrzyłam tylko na niego. Był tak realny, tak rzeczywisty, choć w realnym świecie nie widziałam go już od ponad roku. W śnie zdawałam sobie sprawę że nie jesteśmy razem, że on ma kogoś ale mimo to czułam że oboje siebie chcemy, że jesteśmy razem bardzo szczęśliwi.

W tym miejscu sen się przemienia i zmienia wątek. Może ktoś wie jak połączyć to wszystko w jedną sensowną całość i jakie ten sen może mieć znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...