Skocz do zawartości

KSIĘŻYC , Pełnia, mężczyzna, dywany


Mariolka1975

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Śniło mi się jakbym była gdzieś na wycieczce zagranicznej np: Majorka, ( nigdy na takiej nie byłam,ale zawsze marzyłam :( ). Widziałam chyba palmy ,jak to zwykle bywa, jakąś wodę - morze,albo ocean, albo rzeka - nie mam pojęcia i tak jakby miała się zbliżać noc,gdyż na niebie widziałam księżyc( chyba księżyc) - taki duży okrągły,może to była pełnia i nagle zaczął on zachodzić - jak słońce zachodzi ( więc nie wiem czy to odebrać jako słońce czy księżyc?).

Księżyc obniżał się i nagle zaczął spadać w dół na tę wodę , byłam strasznie zdziwiona i patrzyłam co będzie dalej,a on zaczął po tej wodzie szybko się " turlać " a ja biegłam,żeby zobaczyć gdzie?

Pomyślałam sobie,że może w tym kraju on tak "zachodzi ". Dobiegłam przed jakiś dom ,gdzie ten księżyc się doturlał (jeśli dobrze pamiętam) i jakby zamienił się ,albo zniknął a ja zobaczyłam leżące duże dywany kolorowe , w ażurowe motywy - kwiatowe.

Następnie podjechał samochód ,z którego wysiadł wysoki mężczyzna-blondyn, twarzy nie widziałam, w czarnej skórzanej kurtce i chyba wszedł do tego domu,a do mnie nachyliło się jakieś dziecko, albo dorosły niskiego - dziecięcego wzrostu i mówił mi coś o tym mężczyźnie na ucho,ale nie pamiętam co?

Edytowane przez Mariolka1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariolka - wpuść proszę do posta parę akapitów, bo ciężko się czyta i jest nieregulaminowo. Będzie wyglądać o niebo lepiej kiedy rozbijesz tekst na akapity.

 

Rudy - regulamin wspomina o zakazie interpretowania nieregulaminowych postów. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, nie czytałam regulaminu, to nie zbrodniA !!!! sorryyyy , już postaram się to naprawić, prosze sie nie denerwować w WIELKIM TYGODNIU i nauczyć sie WYBACZAĆ :D:P;), pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej :)

Nie zbrodnia, ale mamy tu plagę nieregulaminowych postów, z którą usiłujemy walczyć mężnie acz średnio skutecznie. Nie bierz tego do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mariolka1975

 

wg mnie: wycieczka oznacza tutaj miejsce,środowisko (możliwe że chodzi o pracę, nowe miejsce zamieszkania) w którym się znajdziesz (palmy, jako coś czego nie ma w Twoim otoczeniu, to jest dla Ciebie nowością, czyli nowe otoczenie będzie niczym wycieczka zagraniczna).

 

Księżyc (świecący słabiej niż słońce) oznacza coś za czymś powinnaś podążać. (nie mam tu na myśli osoby, lecz projekt który w momencie gdy już się tam znajdziesz będzie "w pełni" czyli już realizowany, dołączysz do niego w ostatnim momencie).

 

Będzie to dla Ciebie okres po którym zauważysz, że to co uważałaś na początku za ważne i wartościowe (taką faktyczną "pełnię") zacznie "zachodzić". Sytuacja ta zdziwi Cię gdyż nie będziesz się tego spodziewać. Księżyc zachodził zamiast się zmniejszać, czyli coś już "pełnego" i wspaniałego nie będzie po jakimś czasie tak wspaniałe jak na początku.

 

"Kończenie się" tej sytuacji (zachodzenie księżyca) doprowadzi Cię do czegoś stałego (symbol domu jako trwałych wartości) no i oczywiście dywan jako coś na czymś stoisz, ustaniesz ("piękny" dywan u Twoich stóp symbolizuję piękne rzeczy które Wszechświat Ci ofiaruję. Będziesz miała zapewnione trwałe wartości na których będziesz mogła się oprzeć, myślę o materialnych lecz również na osoby na które będziesz mogła liczyć).

 

Pojawi się, ("dołączy") do tej trwającej sytuacji (do Twojego "domku"), pewien mężczyzna. Samochód symbolizuję, że ten mężczyzna pojawi się dosyć nagle. Pójdzie prosto do domku, nie zwracając na Ciebie większej uwagi i taki właśnie będzie. Dziecko jako symbol który ostrzega Cię byś nie oceniała tej postaci (blondyna) zbyt pochopnie.

 

pozdrawiam Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey ;), dziękuję i obiecuję poprawę...jesli mnie demencja starcza nie dopadnie :D , WESOŁEGO ALLELUJA !!!!!!!!!!!!! :):):):

 

Jacku???????

dziękuję bardzo, ta kwestia z księżycem - "obawiam się" a wręcz jestem pewna, że idealnie odniosłeś ją do mojej sytuacji, która miała miejsce jakiś miesiąc temu - rozstanie - "nagłe i nieoczekiwane z mojej strony" z facetem, tak jak napisałeś - nie spodziewałam się tego i coś już "pełnego" i wspaniałego nie będzie tak wspaniałe jak na początku i nagle rozpadło się :o, jestem pod wrażeniem !!!!!!!!!!

Reszta snu całkiem miła ;), tylko ten mężczyzna - nie wiem czy mam się tym martwić - skoro taki będzie i nie zwróci na mnie większej uwagi :( :( .

Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez opak
połączyłem posty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...