Skocz do zawartości

sen o byłym


Domii

Rekomendowane odpowiedzi

Nei chodzę już z 'tym' chłopakiem jakieś 3 miechy.. Wcześniej wcale mi się nie śnił. A teraz śni mi się że -- oto mój sen -- Przepraszam go i chce żeby do mnie wróćił.. Rozmawiam z nim ale nic. Potem spotkalśmy się tam gdzie zawsze i rozmawialiśmy o przeszłości- o tym co było między nami (a chodziliśmy ze sobą jakiś 1 roczek i niestety popełniłam bląd i zerwałam z nim) - potem on mnie przytula. ale mówi mi ze mnie nie nawidzi.. :( :(

 

 

głupi sen ale chce żeby ktoś mi go przetlumaczyl .. moje gg jak co

9374834..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nei chodzę już z 'tym' chłopakiem jakieś 3 miechy.. Wcześniej wcale mi się nie śnił. A teraz śni mi się że -- oto mój sen -- Przepraszam go i chce żeby do mnie wróćił.. Rozmawiam z nim ale nic. Potem spotkalśmy się tam gdzie zawsze i rozmawialiśmy o przeszłości- o tym co było między nami (a chodziliśmy ze sobą jakiś 1 roczek i niestety popełniłam bląd i zerwałam z nim) - potem on mnie przytula. ale mówi mi ze mnie nie nawidzi.. :( :(

głupi sen ale chce żeby ktoś mi go przetlumaczyl .. moje gg jak co

9374834..

Chcialabys,zeby bylo jak dawniej,dlatego chcesz go przeprosic,poprawic Wasze relacje,jednak on we snie milczy(?)(napisalas:"rozmawiam z nim,ale nic").Zalujesz po prostu swojego postepowania,tego ze z nim zerwalas.On na koniec we snie Cie przytula,daje otuche,ze wyjdziesz z tego dolka.A moze wiecej szczegolow ze snu pamietasz?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nei chodzę już z 'tym' chłopakiem jakieś 3 miechy.. Wcześniej wcale mi się nie śnił. A teraz śni mi się że -- oto mój sen -- Przepraszam go i chce żeby do mnie wróćił.. Rozmawiam z nim ale nic. Potem spotkalśmy się tam gdzie zawsze i rozmawialiśmy o przeszłości- o tym co było między nami (a chodziliśmy ze sobą jakiś 1 roczek i niestety popełniłam bląd i zerwałam z nim) - potem on mnie przytula. ale mówi mi ze mnie nie nawidzi.. :( :(

 

 

głupi sen ale chce żeby ktoś mi go przetlumaczyl .. moje gg jak co

9374834..

 

Jak dla mnie to wygląda na Twoją tęsknotę za tymi chwilami spędzonymi z nim,martwi Cię to,że już nie możesz do nich wrócić.Na pewno chciałabyś spróbować z nim jeszcze raz ale boisz się odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...