Skocz do zawartości

rodzina, śmierć, zjawa


rumdziach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od razu przejdę do snu.

 

Siedziałem na łóżku na stancji w Krakowie. Dostałem telefon od mamy z informacją, że dziadek nie żyje. Podróż w śnie zajęła mi tyle, że nie zdążyłem na pogrzeb. W kolejnym dniu będącym po pogrzebie wraz z rodzicami i siostrą siedziałem w pokoju gdzie dziadek zawsze spał. Był włączony telewizor jednak nie pamiętam jaki był transmitowany program. Powiedziałem rodzicom, że dziadek na pewno będzie chciał się ze mną pożegnać i prawdopodobnie przyjdzie jego zjawa. Siedzieliśmy przy stole: siostra na krawędzi, rodzice koło siebie, a ja na przeciwko nich. Wyczekiwaliśmy w ciszy, wokół dało się odczuć uczucie strachu. W śnie byłem okropnie przerażony tym wyczekiwaniem i możliwością zobaczenia zjawy dziadka i jeszcze rozmowy z nią. Nagle drzwi do pokoju następnego otworzyły się na oścież jednak nikogo nie było. Po chwili zaczęła się formować postać. Nie widać było stóp, była na wpół przezroczysta, widoczne kontury. Dało się rozpoznać dziadka. Podeszła i się przywitała po czym usiadła na krześle. Wtedy przytuliłem zjawę i ojciec jak i matka przestali widzieć dziadka. Zacząłem zadawać pytania: Czy jest w niebie? Jak się czuje? Czy widział kogoś jeszcze z rodziny? Dziadek jednak nie odpowiadał. Po chwili zniknął i zacząłem odczuwać złą energię w całym pomieszczeniu. Przekazałem to rodzicom, że dziadka już nie ma. Rozglądałem się w poszukiwaniu go jednak na próżno. Siostra, która siedziała obok zaczęła się rozmywać. Ukształtowała się do formy zjawy i powiedziała, że teraz jak dziadka już nie ma trzeba przemeblować cały dom. Nie może być tak ułożony jak jest teraz. Krzyże trzeba obrócić, bo nie będzie można mieszkać. Rodzice nie wiedzieli jak zareagować, ja również. Byłem sparaliżowany w tym momencie i przerażony jej zachowaniem jak i wyglądem. Po tym sen się skończył i zbudziłem się z szybciej bijącym sercem.

 

Prosiłbym o pomoc w interpretacji tego snu. Był bardzo wyraźny i bardzo zapadł mi w pamięci. Chciałbym dodać, że mam bardzo bliskie więzi z dziadkiem. Zdarzyło się, że dwukrotnie w śnie przekazał mi wiadomości, które się wydarzyły w przyszłości, albo dzieją się aktualnie w czasie snu. Jednak w tamtych przypadkach był sam. Teraz występuje dużo więcej osób. Za pomoc dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...