Skocz do zawartości

proszę o pomoc.


magdakreczko

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj sie dowiedziałam że chłopak na którym bardzo mi zalezy od 7 mies, ale nie jestesmy razem ze wzgledu na odległość jest z moją siostrą cioteczną, mieszkają w niemczech. Dzisiaj sniła mi sie ona , wiem że płakałam. pokazywała mi ich zdjęcia razem, widziałam go tylko przez mgłe. Byłam na jakimś podwórku z rodziną i bawiłam się z młodszym bratem Chrisa(tego chłopaka) jednak tak naprawdę nie ma on młodszego brata. Co to znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj sie dowiedziałam że chłopak na którym bardzo mi zalezy od 7 mies, ale nie jestesmy razem ze wzgledu na odległość jest z moją siostrą cioteczną, mieszkają w niemczech. Dzisiaj sniła mi sie ona , wiem że płakałam. pokazywała mi ich zdjęcia razem, widziałam go tylko przez mgłe. Byłam na jakimś podwórku z rodziną i bawiłam się z młodszym bratem Chrisa(tego chłopaka) jednak tak naprawdę nie ma on młodszego brata. Co to znaczy?

Jest Ci żal po prostu,że tak wyszlo,że on wybral inna niz Ciebie(tymbardziej,ze to dziewczyna z Twojej rodziny).Pokazywala Ci ich zdjecia razem,hmm sadze,ze to Twoja podswiadomosc chciala Ci przekazac,ze to co moglo byc miedzy Wami sie zakonczylo,bowiem on ma nowe zycie z inna osoba(zazwyczaj fotografie to symbol wspomnien,ale tutaj masz ich zdjecie wspolne,chyba,ze mimo tego jak postapili,chcialabys o nich myslec milo,nie z urazem).Jezeli widzialas tego chlopaka przez mgle to znaczy,ze albo to sa Twoje wspomnienia o nim albo realna ocena Twojej podswiadomosci jakie masz znow z nim szanse(przez mgle prawie nic nie widzimy,wszystko jest niewyrazne,zamazane,nieczytelne-tak samo jest miedzy Wami-raczej nie da sie nic zrobic,bo nie widac przejrzystej drogi rozwiazania).To,ze bawilas sie na podworku z jego teoretycznie mlodszym bratem moze symbolizowac jego samego,ze masz go za dzieciaka(kogos frywolnego,nieodpowiedzialnego),ze uwazasz,ze postapil nieuczciwie,zle(skoro wybral Twoja siostre,a pewnie ona wiedziala,ze on Ci sie podoba).Z drugiej strony zabawa to moze byc Twoje pragnienie powrotu do przeszlosci,wtedy gdy sie z nim widywalas,moze podrywalas go nawet....to taki sielankowy obraz.

 

Zycze powodzenia

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...