Skocz do zawartości

.Umierający Anioł


ChocoRulzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Tym razem trochę się streszcze:

 

Dzisiejszy sen był bardzo (że tak to nazwę) rozmyty. Zazwyczaj moje sny są szczegółowe, az do przesady, a ten...

Pamiętam tylko, że śnił mi się Anioł (chyba stróż <- mój). Był piękny (przystojny), biła od niego dziwna aura. Miał wielkie skrzydła, co dziwne, jedno z białych piór, drugie z czarnych. I zginął. Widziałam jak umiera.

Miałam wrażenie, że ze mną stanie się to samo.

Tyle pamiętam.

 

Proszę o interpretację.

Dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Tym razem trochę się streszcze:

 

Dzisiejszy sen był bardzo (że tak to nazwę) rozmyty. Zazwyczaj moje sny są szczegółowe, az do przesady, a ten...

Pamiętam tylko, że śnił mi się Anioł (chyba stróż <- mój). Był piękny (przystojny), biła od niego dziwna aura. Miał wielkie skrzydła, co dziwne, jedno z białych piór, drugie z czarnych. I zginął. Widziałam jak umiera.

Miałam wrażenie, że ze mną stanie się to samo.

Tyle pamiętam.

 

Proszę o interpretację.

Dziękuję ;)

 

Witam

Aniol we snie to opiekun,pociecha,Twoj mial biale i czarne skrzydla-jakby zestawienie-dobro i zlo,przejrzystosc(biel) i niejasnoc(ciemny kolor).Sadze,ze mogl on przedstawiac sama Ciebie,ze miotasz sie miedzy dwoma sposobami postepowania,moze miedzy dwiema osobami czy sytuacjami....smierc to transformacja,przemiana...zatem jest to jak najbardziej pozytywny znak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...