Jump to content

netka1201

Recommended Posts

Dziś śniło mi się coś bardzo dziwnego... Szykowałam się na chrzciny jakiejś mojej siostrzenicy( której nie mam),a potem nagle znalazłam się przed kościołem. Spotkałam bardzo przystojnego,młodego mężczyznę,po prostu mój ideał i zaczęłam go całować bardzo intensywnie.:zakochany: Czułam,że go kochałam.Potem jakoś nagle znalazłam się w domu,spojrzałam na palec-była na nim obrączka,spałam w łóżku,a mój już chyba mąż w innym łóżku obok. Znów spojrzałam na palec,:heej_na:ale obrączka zniknęła. Zaczęłam jej szukać,bo chciałam się nią pochwalić koleżance. Wyszłam z pokoju i zeszłam po schodach na parter. Miałam wrażenie jakby ktoś obcy,bardzo zły chciał mi zrobić krzywdę,ale nikogo tam nie było. W każdym razie zaczęłam szukać tego kogoś kto chyba chciał mnie zabić. Nagle obok mnie zjawił się mój piękny mąż i zaoferował swoją pomoc. Chwilę później przyszłą siostrzenica z psem. Na początku pies był grzeczny ale potem się na mnie rzucił!!!!!!

 

Proszę o pomoc w interpretacji

Link to comment
Share on other sites

Chciałam dodać,że niedawno rozstałam się z chłopakiem i już trochę tęsknię za byciem z kimś,za prawdziwą miłością...

Link to comment
Share on other sites

netka1201, Twój sen zawiera kilka wskazówek odnośnie życia uczuciowego. Pierwsza jego część - kiedy przychodzisz na chrzest zapowiada, że teraz jest odpowiedni czas aby popracować nad sobą. Przejdziesz odnowę psychiczno-umysłową, która uczyni Cię mocniejszą i odporniejszą na życiowe zawieruchy.

 

Chciałam dodać,że niedawno rozstałam się z chłopakiem i już trochę tęsknię za byciem z kimś,za prawdziwą miłością...

 

Dalsza część snu właśnie do Twoich słów się odnosi. Tęsknota sprawia, że śnisz swój ideał.

 

Na koniec, wskazówką według mnie jest fakt iż sama, świadomie szukasz osoby, która chce Cię skrzywdzić, a ostatecznie spotykasz dziecko z psem. Ten fragment mianowicie ostrzega, abyś nie kierowała się w wyborze partnera chęcią stłumienia samotności czy popędami, bo nikłe są szanse, że wówczas wyjdzie z tego coś dobrego.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedź.Właściwie tak o tym śnie myślałam,a szczególnie zgadza się ostatnie zdanie, o tym,że próbuję stłumić samotność,wybierając kogokolwiek,byle tylko nie być samotną.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...