Jump to content

Lopinga

Recommended Posts

...kupowałam spódnicę, na początku była szara i do kolan. Po przymiarce zrobiła się bladozielona i krótka, za krótka i za ciasna. Kobieta sprzedająca pozwoliła mi oddać zakup i proponowała zwrot pieniędzy. Jednocześnie nie mogłam zwrócić i zakupu. Obrażałam sprzedawczynię wyzywając ją od kłamcy, sprawiało mi to wielką radość.czułam, że ona zasłużyła na obelgi. Widziałam też wyraźnie nominał 5zł jak go wydaję i potem otrzymuję go zwrotnie. sen był bardzo realistyczny. Czuję niepokój.

Link to comment
Share on other sites

Lopinga, nie wiem, jaką osobą jesteś i jak wyglądają Twoje kontakty z mężczyznami, jednak taki sen może oznaczać, że (wybacz bezpośredniość) bawisz się pewnym mężczyzną.

Spódnica jest symbolem miłosnej przygody i owszem, na początku jesteś zadowolona. Jednak za krótka i zbyt ciasna spódnica ostrzega Cię przed czyjąś natarczywością, którą jednak Ty sama swoim zachowaniem sprowokujesz po to, by ostatecznie "zmieszać z błotem".

Może zbyt brutalnie ta interpretacja wygląda, jednak przesłanie jest jasne - Twoje zachowanie bywa nie w porządku i uważaj, by nie na ważyć sobie piwa.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za Twoją interpretację...mężczyźni jednak bawili się mną, jak dotąd. Kokietowali, kłamali, uwodzili a potem zdradzali, zrywali bez słowa, wiedząc, że kocham...

faktycznie jestem obecnie w stanie niepweności i lęku przed kolejnym odrzuceniem, stąd bierność wobec mężczyzn.Nigdy się nikim nie bawiłam. Stałam się bardzo krytyczna i napastliwa wewnętrz siebie wobec samego słowa: mężczyzna...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...