Skocz do zawartości

Interpretacja kilku snów....


Oryginalna

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialabym prosić o pomoc w interpretacji snów....

Czasem mam sny oczywiste, proste do zinterpretowania ale czasami nie....

Co jakiś czas będę pisała o śnie którego nie rozumiem

Założyłam wiec własny wątek....

 

Pierwszy niezrozumiały sen to wizyta w sklepie cropp i mierzenie spodni....

W tym śnie przejżałam w poszukiwaniu ciekawych ciuchów cały sklep, aż w koncu znalazłam świetne spodnie... Przymierzylam je i okazały się za duże - Koniec

Jak dla mnie slowo klucz to - za duże spodnie

Tylko nie wiem jak mam to traktować, niektorzy myslą, że to jakiś nie znaczący sen a niektorzy, że to iż spodnie były za duże może symbolizować istotny fakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

 

Pierwszy niezrozumiały sen to wizyta w sklepie cropp i mierzenie spodni....

W tym śnie przejżałam w poszukiwaniu ciekawych ciuchów cały sklep, aż w koncu znalazłam świetne spodnie... Przymierzylam je i okazały się za duże - Koniec

Jak dla mnie slowo klucz to - za duże spodnie

Tylko nie wiem jak mam to traktować, niektorzy myslą, że to jakiś nie znaczący sen a niektorzy, że to iż spodnie były za duże może symbolizować istotny fakt

 

Faktycznie istotny, ale nie tylko - jeszcze jest sklep i to, że je przymierzałaś.

Sklep - prawdopodobnie rozglądasz się za nowymi możliwościami, nowy obiekt zaiteresowania, a spodnie to wahanie w swerze uczuciowej - myślę że to o faceta chodzi (dolna część ciała - uczucia, górna - intelekt). Sen jednak sugeruje że znajdziesz takiego ale po czasie stwierdzisz że do siebie nie pasujecie (spodnie są za duże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jurema

Wiec i ja porosze o interpretacje...Snil mi sie niedawno dziwny sen...

 

Snil mi sie moj zmarly maz.Przeprowadzalismy sie do jednego pokoju u mojego ojca.Przywiozl krzesla ,koloru czerwonego,byl z kolega ...Krzesla byly cale polamane ,ja oczywiscie sie wscieklam i zrobilam awanture,ze dzien wczesniej imprezowali sobie i zniszczyli wszystkie krzesla.Dziwny ten sen ,nie wiem jak go rozumiec...

 

Z gory dziekuje za interpretacje,ale dosc czesto mysle o tym snie!

Edytowane przez Jurema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jak zauwazylam ze sa za duze...

No to dziwnie to zabrzmi ale bylo mi smutno, przykro... jakbym sie na czyms zawiodla.....

 

Drugi sen - Snila mi sie moja (znienawidzona) nauczycielka od historii... byla na cmentarzu i spiewala (raczej wyla) byl dzien, ja sie jej przestarszylam i chcialam odejsc ale nagle z nagrobkow wylazlo.... zombie (ogladaliscie thriller M. Jacksona ?) no i ucieklam.....

Edytowane przez Oryginalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci sen - byl straszny dziwny i.... nie wiem jka to okreslic ale to byl placz....

Po porstu obudzilam sie rano i pamietalam ze w nocy plakalam to nie byl sen... moze byl... obudzilam sie rano i bylam roztrzesiona ale zdziwiona ze poduszka jest sucha.... to bylo dziwne po obudzeniu czulam jakbym plakala z 3 godziny.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma czas niech sprobuje mi to wytlumaczyc bo ten PLACZ (sen czy co to bylo) mnie przerazil..... W zyciu nic takiego nie mialam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

No wiec jak zauwazylam ze sa za duze...

No to dziwnie to zabrzmi ale bylo mi smutno, przykro... jakbym sie na czyms zawiodla.....

 

Najwidoczniej zawiedziesz się na tym człowieku.

 

Drugi sen - Snila mi sie moja (znienawidzona) nauczycielka od historii... byla na cmentarzu i spiewala (raczej wyla) byl dzien, ja sie jej przestarszylam i chcialam odejsc ale nagle z nagrobkow wylazlo.... zombie (ogladaliscie thriller M. Jacksona ?) no i ucieklam.....

 

Nauczycielka historii - pewne nieprzyjemne zdarzenie z przeszłości które miało wpływ na obecne Toje życie - teraz odchodzi w zapomnienia (stąd cmentarz). Jednak w pamięci masz przykre wspomnienia o których równierz chceszzapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Trzeci sen - byl straszny dziwny i.... nie wiem jka to okreslic ale to byl placz....

Po porstu obudzilam sie rano i pamietalam ze w nocy plakalam to nie byl sen... moze byl... obudzilam sie rano i bylam roztrzesiona ale zdziwiona ze poduszka jest sucha.... to bylo dziwne po obudzeniu czulam jakbym plakala z 3 godziny.... :(

 

Ja też za bardzo nie wiem.

Jeśli to był sen: równie dobrze mógł on być proroczy co symboliczny lub odwrotny.

Czy oprócz płaczu było coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak traktowac to co ostatnio przezylam...

To zdarzylo sie podczas snu ale nic mi sie nie snilo.... to bylo uczucie i dzwiek.... czulam i slyszalam ze placze nie widzialam tego nie bylam w zadnym pomieszczeniu....

 

Dziekuje winteer za interpretacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może ja napiszę słów parę na temat płaczu we śnie.

Często służy on odreagowaniu codziennych przeżyć, rozładowaniu napięć (ale w tym przypadku to raczej nie o to chodzi, podejrzewam że wówczas obudziłabyś się raczej z uczuciem oczyszczenia, takiego katharsis), chyba, że męczy Cię sytuacja z której najchętniej byś się wygadała komuś, a nie masz komu.

Czasami płacz jest spowodowany wyrzutami sumienia, które nas nękają, bądź współczuciem dla własnej osoby, kiedy się nad sobą użalamy.

 

Tyle mogę powiedzieć, a przyznam, że dziwny sen, czy też zjawisko.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co rano czulam to na pewno nie bylo katharsis....

moze chodzi o moja sytuacje rodzinna.... dziekuje za wszystko nic nie wiedzialam an temat placzu w snie.... pierwszy raz cos takiego mialam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często śnią mi się tornada.na ogol jestem w tych snach przestraszona,boje sie tego zywiolu,ale nie wyrzadza on praktycznie zadnych szkod. za kazdym razem jest blisko mnie,przechodzi obok,bywa ze jest ich wiele.co to moze oznaczac? a powtorze,ze snia mi sie bardzo czesto.prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwarty sen - Snily mi sie moje 2 przyjacolki staly u mnie w pokoju i gadalysmy... nagle przypomnialo mi sie ze mam nowa koszule i chce im pokazac, zalozylam ja chcialam zapiac ale okazalo sie ze jest za ciasna w biuscie.... spojzalam na kolezanki i zdziwilam sie,..... zadnych negatywnych emocji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piaty sen - TO JUZ TOTALNY KOSMOS - jestem w szkole, mam miec wf, okazuje sie ze mamy zastepstwo, zadna z nas sie nie przebiera w stroj od wf, idziemyz pania zastepujaca na korytarz.....

Po chwili przychodzi duza gruba ludzi i pani nie wie kogo ma pilnowac, nagle na prawej rece kazdej dziewczyny z mojej klasy pojawiaja sie srebrne gwiadzki a w uszach srebrne kolczyki - tez gwiazdki....

U pani ktora jest u nas na zastepstwie tez pojawiaja sie gwiazdki i ona nagle odkryla ze to nas ma pilnowac....

Po chwili inni ludzie sobie poszli i sen sie skonczyl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...